Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Többgyerekes anyukák: boldogok...

Többgyerekes anyukák: boldogok vagytok?

Figyelt kérdés

Milyen céljaid vannak az életben?

Boldognak érzed magad?

Mi az, ami nem tökéletes?


2014. okt. 31. 08:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%

Igen.


Nekünk 2 kislányunk van, 2 és 4 évesek.

A férjemet imádom, szerintem a szerelem még mindig ugyan olyan mint7 éve volt.

Mindenünk meg van, és egészségesek vagyunk.

Nem vagyunk gazdagok, de jól élünk, nincsen gond pénzügyileg sem. Ìgy a gyerekek oviba, bölcsibe járnak, én meg itthon a hobbimat csinálom, amivel egy kis zsebpénzt magamnak is szerzek.

2014. okt. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
15%

most h kitettem a gyerekek apját most már igen :-)

olyan mintha szabadságon lennék a gyerekekkel

isteni dolog :-DDD

2014. okt. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%

Nem vagyok boldog. Célom a túlélés.


3 gyerekes anyuka

2014. okt. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%
Ha csak a gyerekeimmel vagyok boldog vagyok. A ferjem arasztja magabol a negativitast amitol a gyerekek es en is nyugosek es feszultek leszunk.
2014. okt. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

én is boldog vagyok. Egy 1 és 4 éves gyerkőcöm van. Itthon vagyok már a születésük óta és nagyon szeretek itthon időzni és tenni venni. A férjem egy nagyon pozitív, nyugodt személyiség, elvileg én is, de én pörgősebb vagyok. Valahogy az ő nyugodsága még inkább növeli az én jóérzetemet.

Célom? egyelőre gyereknevelés, utána is, és egy 4 órás munkalehetőség.

Tökéletes: minden, de tényleg. Házasság, gyerekek. Még akkoris, ha kelni kell éjszaka. Majd elmúlik :)

2014. okt. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
Én/mi boldogok vagyunk.Persze vannak súrlódások,nézeteltérések,de úgy szép az élet,ha zajlik.3 gyerekünk van.A céljaim?Felnevelni Őket.Saját cégem van,a meló,karrier kipipálva,a házunk több generációs,így ha maradni akarnak a lakhatásuk is megoldva(ha nem akarnak eladjuk,és kisebbeket veszünk).A férjemmel nagyon jól megvagyunk,támogat a gyereknevelésben-hasonló elveket vallunk-dolgozik,de ha úgy van jókat is bulizunk együtt.Van egy esténk(péntek vagy szombat)ami csak a mienk.Miután leraktuk a gyerekeket kibontunk egy üveg bort,és átbeszélünk mindent,akár hajnalba nyúlóan is...
2014. okt. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%

Nekünk is 3 gyermekünk van.

Alapvetően boldogok vagyunk, szeretjük egymást és a gyermekeinket. Nem élünk rosszul, de ezért sajnos sokat nélkülözzük a férjemet. Most is külföldön van, 1 hónap múlva jön csak haza.

Célunk, hogy a gyerekek boldogok legyenek, nekik szeretnénk megadni mindent, amit csak tudunk.

2014. okt. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%

Igen, nagyon is.

Jelenleg nekem a legfontosabb, hogy a gyerekek sínen legyenek, tehát megalapozzam nekik, hogy később boldoguljanak. A lehető legjobb gyerekkort szeretném (nem feltétlenül tárgyi szinten), alapvető értékek szerint nevelem őket. Fontos a munkám is, de ez most másodlagos, amíg a gyerekek ki nem repülnek.

Hogy mi nem tökéletes? Nagyon sok minden. :) Pl. én nem vagyok tökéletes, bőven van hová fejlődnöm anyaként, háziasszonyként, de nem adom fel. Férjem dettó, de alakulgat ő is. Nem tökéletes a házunk, a hitelünk, a gyerekeink sem, az időbeosztásunk és még sorolhatnám.

De nem baj, mert ez a normális szerintem. Törekszünk rá, hogy egyre jobb legyen. Ha valami (sokminden) nem tökéletes, nem ok a boldogtalanságra. :)

2014. okt. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
29%

Nem, nem vagyok boldog.

2 kislanyom van de Isten allandoan ver minket valamivel. Nagyon be vagyok sokallva es szivem szerint feladnek mindent de a gyerekek miatt nem lehet. :(

2014. okt. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Boldog vagyok, 3 gyerek van.

Csak lehetne kicsit több pénz, mert az kevés van sajnos :( Majd próbálok új munka után nézni, hátha úgy jobb lesz az anyagi helyzetünk.

De nem a pénz a lényeg, hanem az egészség és az összetartó szerető család.

2014. okt. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!