Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van kedvetek ötletelni? (lány...

Van kedvetek ötletelni? (lány név)

Figyelt kérdés

Már a 8. hónapban járok, de a párommal még mindig nem tudtunk dönteni a nevet illetően. Ő külföldi, én magyar, az ő családja mindenképp amerikai nevet szeretne a lányunknak, az én családom pedig magyar nevet, mi úgy gondoltuk, valami olyan nevet keresnénk, ami mindkét országban elfogadható, és nem kelt túl nagy feltűnést, de mégis kicsit különleges.


Mivel félig néger kislányról van szó, semmiképp sem tudnék túl komoly nevet elképzelni, tehát ilyen Andrea, Viktória és társai nálunk nem játszanak, és a túl populáris Zoé, Hanna, Anna stb sem. Ne értsétek félre, gyönyörű nevek, egyszerűen csak nem érzem úgy, hogy ez a picihez passzolna.


A mi ötleteink ezek: Alisa, Britta, Eisa, Klea, Lora, Mona, Naomi, Riana és a Tiara, de persze bármilyen javaslatra, tanácsra nyitott vagyok.


Nektek ezek a nevek hogy tetszenek? Melyik tetszik és melyik nem? Tudnátok esetleg új ötletekkel előállni?



2014. okt. 31. 11:11
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Abigél?


Amúgy a Naomi talán.

2014. okt. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Az Abigél is gyönyörű, köszön az ötletet és a véleményt.:) Ment a zöld kéz:)
2014. okt. 31. 11:18
 3/30 anonim ***** válasza:
46%

Nagyon szép neveket gondoltatok ki. :) Nekem a Mona tetszik a legjobban.

Egyébként a kérdést olvasva rögtön a Fatima ugrott be.

2014. okt. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
66%

Nekem tettszik a Zoé,

a Hanna, Anna túl gyakori itt nálunk..

Az ötleteitek, nekem túl külföldi hangzásúak...nem olyan igazán vegyes nevek...szerintem.


Én nekem az Eisa helyett pl Eliza tettszene, vagy a Henriett. persze az sem mindegy milyen a vezetéknév.. mert azért nem árt ha ahhoz is passzol.

2014. okt. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

(A Fatimás válaszoló vagyok.)

Eszembe jutott még a Moira, Tiana, Délia.

2014. okt. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Léna, Kimberly, Melánia, Belinda.
2014. okt. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Eliza, Magyaros is meg angolos is :)
2014. okt. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

A Mona tök jó, és a Tiara is, szerintem :))


Nekem a Riana és a Klea nem tetszik.

2014. okt. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Mona,Asha,Bella :)
2014. okt. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Izabella.

Ennek biztosan van külföldi megfelelője is.

2014. okt. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!