Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ilyen nagyszülőknek a gyereked...

Ilyen nagyszülőknek a gyereked mennyi idős korában engednéd, hogy elvigyék?

Figyelt kérdés

Nagymama: 75 éves, időskori elbutulás már sajnos nagyon látszik, tudja is magáról, hogy már nem olyan mint régen, fizikailag teljesen ép.

Nagypapa: 70 éves, ép szellemileg és fizikailag is, még dolgozik, autót vezet, csakhát ugye szemmel kell tartania a feleségét mert az néha a parkolón át eltéveszti a lépcsőházat...

Szerencsére még kicsi a lányunk, de már állandóan mondják, hogy mikor vihetik már el, engem meg már most kiver a víz hacsak rágondolok :(


2014. okt. 31. 13:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
50%
Esetleg vigyétek magatokkal Őket ha mentek valahova,hozzátok el magatokhoz Őket,hogy láthassák az unokát és felügyelet mellett unokázhassanak.
2014. okt. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én is erre gondoltam mint az előttem szóló.Amikor van időd időtök ugorjatok fel hozzájuk.Esetleg a boltba leugrasz hogy érezzék most csak az övék a kisunoka.Szerintem minden nagyszülő szeretné érezni ezt az érzést.Sajnos futni nem fognak tudni utánuk.A szüleim gyakran elviszik a kisfiamat,2,5 éves.Ketten fogják a kezét az utcán mert képes úgy elrohanni hogy nem érik utól és sajnos képes az úttestre is lemenni.A papátok ezt nehezen oldaná meg a mama mellett és nélküle is.Anyumék nagyon aktív 67 éves emberek,kirándulni,táncolni járnak mégsem tudnak utána futni.Még én sem érem mindig utól.
2014. okt. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
én sokat voltam gyereként a nagyszüleimel ,imádtak engem ,de ők minden szempontbol fitek voltak még 60-70 éves koruk között .én a nagypapára rábiznám gyereket ha ennyire fitt.nagyira csak mások jelenlétében .
2014. nov. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló a helyzet. Na jó, egy kicsit más, de kérdéses az, hogy el merem-e engedni őket valaha egyedül a gyerekekkel. Vigyázni szoktak rájuk, azzal nincs gond. Lakásban vannak, még udvar/erkély sincs. Elmenni csak úgy, ha legalább a férjem is megy.
2014. nov. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!