Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rámernéd bízni a gyereked...

Rámernéd bízni a gyereked bébiszitterre?

Figyelt kérdés
2014. okt. 19. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha megbízható és ismerem igen.
2014. okt. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Olyanra akit nem ismersz
2014. okt. 19. 17:56
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
Én nem.
2014. okt. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Meg ell ismerni :) 1 és 2,5 éves gyerekkel, frissen válva költöztem másik városba. Dolgoznom kellett (sokat voltak betegek, új munkahelyen nem lehettem folyton otthon és egyébként sem azért választottak engem, hogy otthon üljek),ismerettségeket kellett kössek. Muszáj volt valakit találjak,aki vigyázott a gyerekekre
2014. okt. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem! De mint pl az utolsó írta mikor nincs más lehetőség akkor muszáj, de próbálok mindent úgy alakítani h ne kelljen.
2014. okt. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Julie S ***** válasza:
Mi bebiszitterre bizzuk a lanyunkat, amig az egyetemen vagyok. De vele elotte tobbszor talalkoztunk, osszeszoktak a gyerkoccel. Tok ismeretlenre nem biznam.
2014. okt. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Biztosan úgy keresnék,hogy ismeretségi körömben kit ajánlanak,majd megismerném és rábíznám.
2014. okt. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én pont bébiszitter vagyok. Az első családommal hirdetés útján ismerkedtünk meg, tehát teljesen ismeretlenek voltunk egymásnak. Ennek már több, mint két éve, és azóta is ott vagyok, imádom a gyerkőcöket, hozzám nőttek. Persze én suli mellett vállaltam, ha lediplomázom gyerekekkel fogok foglalkozni.
2014. okt. 20. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!