Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más anyuka is magányos és...

Más anyuka is magányos és unatkozik vagy csak én?

Figyelt kérdés
2014. nov. 6. 11:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
hát én nem unatkozom a 3 honaposom mellett. itthonrol dolgozom, viszem a kertet es tervbe van egy okj tanfolyam. talald fel magad :) maganyos epp lehetnek de egyenlore nem vagyok.
2014. nov. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én egy percet se unatkozom, nagyon sokat foglalkozom a babával (10 hós), magányos sem vagyok, itt a gyerek :-), este a férjem, nap közben meg sokszor találkozok anyukámmal, barátnőkkel.
2014. nov. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Vannak barataim es vizsgara is keszulok. Inkabb egy nap kellene, amikor tok egyedul vagyok.
2014. nov. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Magányt néha annyiban érzek, hogy nem nagyon van barátnőm.

De unatkozni egy percig sem szoktam, játszom az öt hónapos manóval, csinálom a háztartást, olvasok, tanulok, netezek, kézműveskedek ha van egy pici időm.

Mekkora a gyekőcöd, hogy még unatkozni is van időd?

2014. nov. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
2 éves már.
2014. nov. 6. 11:45
 6/13 anonim ***** válasza:
Én szoktam unatkozni is. Nem azért, mert semmi dolgom, mert bármikor találok itthon 48 órányi feladatot három gyermekem mellett, hanem mert már kicsit belefásultam az itthon létbe meg a felnőtt társaság hiányába. (lassan 6 éve vagyok itthon)
2014. nov. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem unatkozok. Meg én szerencsére jól elvagyok magamban, nem hiányzik nagyon más felnőtt társasága. Nekem a kisebb 2,5 éves, a nagy 5, tehát több mint 5 éve vagyok itthon. Komolyan, néha eszembe jut, h de jó lenne unatkozni.

Nem jártok el valami gyerekes programra? Csiribiri torna pl. 1 óra, nálunk mind a két gyerek imádta. A gyereknek tetszik, neked meg kimozdulás. Egy 2 évessel egy csomó programot lehet már csinálni.

2014. nov. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én sem unatkozom. 3 gyereket nevelek,háztartás,kert,állatok,hobby,barátnők...az időbeosztással vannak gondjaim,sokszor a nap 24 órája is kevés...
2014. nov. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én is magányos vagyok és sokat unatkozom.

Egyedül nevelem a 2 évesem, párom nincs, munkám szintén semmi, így itthon vagyok bezárva emberek társasága nélkül, iszonyatos érzés, sokszor már úgy érzem, bekattanok, menekülnék ebből az anyaság mókuskerékből, dehát sajnos nem lehet.

2014. nov. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én inkább magányos vagyok, a barátnőkkel (mivel legtöbbjének még nincs babája) eltávolodtunk egymástól.
2014. nov. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!