Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek? 22 éves kétségbees...

Mit tegyek? 22 éves kétségbeesve várandósan apa nélkül

Figyelt kérdés

Korábban már tettem fel egy kérdést, megismerkedtem egy férfival akiről később kiderült hogy párkapcsolatban él és van egy élettársa.

Megjött hamarabb mint kellett volna de nem sokáig tartott és barnás volt. Hányinger gyötört meg fura volt a közérzetem, a para miatt mégis végeztem egy tesztet, ugyanis volt eset hogy a hév pillanatában még gumi nélkül betette. Az a kis esélynek köszönhetően ma kiderült 7 hetes vagyok.

Eddig is fájt és teljesen abortusz ellenes vagyok.

Közöltem is vele hogy megtartom, és nem érdekel más véleménye. Ma viszont találkoztunk, sírt és közölte hogy ő legszivesebben a vonat alá ugrana és ha megtartom meg is teszi. Tönkre teszem az életét a céljait a párkapcsolatát. Akkor annyira remegtem és csalódtam hogy úgy döntöttem hogy legyen úgy, nem bírnám ki azt hogy ennyire elutasító velem szemben és a babával szemben, viszont ismét fel erősödött az anyai ösztönöm. Nem bírom megölni őt, tudom hogy joga van arra hogy éljen. De egy ilyen ember azt mondta hogy fél meg azoktól is hogy őt mindenki lenézné vagy a bátyám tudja hogy agyonverné őt pedig ez nem így van, és anyukám is csúnyán nézne rá ha kiderül. Azt mondta hogy fizeti az abortuszt, és tudja nem lesz könnyű de tegyem meg és akkor mellettem áll, viszont megkérdeztem hogyha megszülöm a babát akkor is?! közölte hogy akkor nem és meggyülölne és többet nem látnám.


2014. nov. 6. 20:12
1 2
 11/18 anonim válasza:
68%
A teszt 450000 Ft! De ő fizeti sőt a gyerektartást is amíg csak kell! Ha meg mégis elhalálozik árvaellátást kapsz! Ne ijedj meg tőle!
2014. nov. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
75%

Én csak azt nem érte minek állsz még szóba ezzel a gyökérrel? Ezek után én biztos nem szeretném, hogy bármi köze legyen a gyerekhez, ha gyerektartás nélkül is elboldogulsz én többet nem akarnék tőle se pénzt se semmit. Aztán majd egy olyan apa látogassa a gyereket, aki az anyát érzelmileg zsarolja? Na ne már.

Kérdező nőj fel, épp itt az ideje, ne másokkal foglalkozz, hanem azt nézd mi az ami neked, és a gyerekednek a legjobb, a többiek le vannak sz...a magasról.

2014. nov. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
51%
A mondataid alapján úgy gondolom a családod melletted állna és segítene! A gyermeknek joga van az élethez!!!! Azt a férget meg jobb is ha elfelejted mert aki a párkapcsolatából így kikacsingat és még ilyen bunkón is viselkedik is veled azzal nem lehet hosszú távra tervezni! Az a mondta, hogy a gyereketek tönkre teszi az életét.... szánalmas!
2014. nov. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
85%

Te jo ég! Nekem van egy barátnőm, pontosan 22 evesen tortent meg vele kísértetiesen ugyanez a történet. Csak o tudta hogy a pasi nos, persze a pasi végig hitegette, hogy elválnak es mar nincs köztük semmi. Aztán mikor terhes lett a b.nom, akkor ugyanez volt a reakció. O szerette volna a babát, de a pasi lebeszélte. Végül beleegyezett az abortuszba, amit kifizetett neki a pasi. Ennek 12 eve, es azóta sem lett gyereke, azóta nincs normális párkapcsolata, es az abortusz után évekig pszhiaterhez járt. Az abortusz is borzasztó volt, ahogy elmesélte. Nem a fájdalom, hanem a lenezes a korhazi dolgozok részéről. K.-nak néztek egyből, mert egyedül ment a műtétre. Megalázó volt az egész. A pasi persze utána el is felejtette es elte világát a feleségével. A b.nombe pedig egy életen át tartó mely seb lett. Állandóan eszébe jut a gyereke, most lenne 12 eves, nem tudja kiverni a fejéből. Es azt a megaláztatást, fájdalmat sem, amit a pasi okozott neki azzal hogy ilyenre kérte hogy mentse az írhajat.

Szerintem te ne tégy igy, tartsd meg a babát ha igy érzed. Később fogsz csak rájönni milyen rossz döntés volt, amikor egyedül maradsz, se baba, es a pasi se kiváncsi rad többe.

2014. nov. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
95%
Önző,egoista pasi!Tönkre teszed az életét,a párkapcsolatát?!És a bátyád megagyalja!Csakis saját magát félti!A Jóistenit Neki!Hát nem ott volt Ő is,amikor az a baba megfogant?!Hidd el,akár elveteted,akár nem,el fog hagyni!Könnyebb lenne Neki,ha elvetetnéd a kicsit.Úgy simán tagadhatna mindent...még Téged is letagadhat.Mintha nem is lettél volna.Alapból nem vetetném el,de egy ilyen Önző,egoista,beszari,csak önmagát féltő pasiért meg pláne nem!
2014. nov. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
69%

Ahogy azt te is leírtad itt több mondatban, ezt a pasit egyáltalán nem érdekli, hogy veled mi lesz, egyedül az, hogy kiderül és ez rá milyen fényt vet. Én ezek után nagy ívben tojnék a véleményére. Azt gondold át, hogy adottak-e a lehetőségeid a gyerekvállaláshoz, aztán dönts.

Nem kell foglalkozni az ilyen kijelentésekkel, hogy ő öngyilkos lesz, ha nem teszed meg, ezzel csak zsarolni akar. Nem az első a történelemben, aki ezt teszi, és nem is az utolsó. Én ilyenkor azt szoktam mondani, hogy hajrá, csináld! Nem kell aggódni, nem fogja megtenni. Csak a saját bőrét próbálja menteni.

2014. nov. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
74%

Minden tiszteletem a tiéd, mert úgy látom igen erősek az anyai ösztöneid. Ilyen anya kell egy babának! Sok erőt és kitartás kívánok.


A pasi felé pedig két lehetőséged van:

- képzelt apát jelentessz be, így semmi joga nem lesz a gyereke felé és nem is fizet semmit utána (ezt nem tudom pontosan hogy van, kérlek segítsetek)

- vagy pedig fizessen gyerektartást ami legrosszabb esetben is a gyereknek egy bankszámlán fog szépen gyűlni.


Egyébként ettől neki az élete túl sokban nem változna, végig hazudhatja az egész életét, barátnőjét, családját, hogy neki nincs is gyereke. Csak a gyerektartást utalja rendszeresen és nem lesz ebből semmi gond.

2014. nov. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szia


Hogy alakulnad a dolgaid? Hogy döntöttél?

2014. dec. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!