Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhesség türelmetlenség,...

Terhesség türelmetlenség, elmúlik? Milyen anya leszek igy? Félek

Figyelt kérdés

Van egy közel 4 évesem, 34 hetes vagyok.

KiKészülök teljesen, idegbeteg vagyok semmi türelmem, kiabálok...

Bűntudatom van, eddig nem voltam ilyen, változik szülés után?

Vagy mit kezdek én 2 gyerekkel???

Imádom a fiam, de nem tudom elviselni a visszabeszélést, hisztit. Folyton kiabálok.

Mi lesz ha meglesz a pici is?

Segitsetek, nem akarok rossz anya penni.

Nem akarok roszat a nagy fiamnak sem...

Folyton sírok, ez a babának sem jó


2014. nov. 13. 09:48
 1/4 A kérdező kommentje:

Nne értsenek félre nagypn várom a babát. A fiamat is imádom, de kiborít hs éjjel felkel , ha hisztis...

Mi pesz hs megszületik a pici??

2014. nov. 13. 09:53
 2/4 A kérdező kommentje:

Egész nap aludnék, elviszem oviba alszom, megfőzök, negyek érte.

De igy is hulla vagyok teljesen.

Párom segít amiben tud, ő fürdet lefoglalja a nagyot de ez se jó.

Ugyérzem kikészülök

2014. nov. 13. 09:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Az en fiam Is 4 eves, 37 hetes terhes vagyok. Sokszor vagyok ingerlekeny, es akkor a fiam is hisztis. Ha en turelmes vagyok o is egy kisangyal. Eloszor magadban keresd a hibat. Most tombolnak a hormonok, tudom, hogy nehez nyugodtak maradni, de hidd el megeri.

Az en fiam. Sak napi 3 orat van oviba, azt is csak heti 4 nap. A ferjem allando delutanos. Kulfoldon elunk semmi segitsegem. Tul kell elni ezt az idoszakot. Szules utan rendezodnek majd a dolgok. Kitartast!

2014. nov. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Próbálok türelmes lenni. De hofy őszinte legyek, nem megy;(

Mikor nyugodt vagyok, leülünk játszani fél órán belül brutális hiszti lesz belőle.. IlyEnkor én is kiakadok, úgy érzem semmi nem jó...

2014. nov. 13. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!