Rossz anya vagyok igaz?

Figyelt kérdés
Másfél éves a fiam, és egyszerüen nem hagyja magát pelenkázni és öltöztetni. A pelebkázás ami idáig fél percbe sem telt, most 5 perc. Az öltöztetés ami idáig 3 perc volt, most 10 perc. Sajnos az idegrendszerem már nem az igazi és van hogy rákiabálok. 3. baba, a nagyokkal ilyen nem volt. Már utálom pelekázni és öltöztetni, kész rémálom az egész. Húzom halasztom mig tudom... Szerintetek rossz anya vagyok? Én már annak érzem magam.
2014. nov. 8. 10:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Miért számít, hogy itt ki mit mond?
2014. nov. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
26%
Most az várod h mindenki hajtogassa az ellenkezőjét??! Húzzad halasztjad nekünk nem fáj. Változtass ha annak érzed magad!!!!
2014. nov. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ezen múlna? Én is kiabálok, néha az idegeimen táncolnak. Szar anya vagyok emiatt?
2014. nov. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mert a környezetem ezt nem tudja mit művel a gyerek. És tőlük nem merném rákérdezni, hogy normális e ez a dolog.
2014. nov. 8. 10:13
 5/12 anonim ***** válasza:
38%

Ha nem az, akkor mihez kezdesz? Akkor változtatsz?


Nem értem a kérdés célját.

2014. nov. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Talán ha másképp próbálnád meg kezelni a helyzetet, akkor meg is oldódna. Tereld el a figyelmét, vagy add a mobilod a kezébe, had nyomkodja addig míg átpelenkázod, ráadod a ruhát. Előbb-utóbb csak akad valami amitől nem arra figyelne. És ne ordíts vele ilyenkor, mert akkor ő is csakazértis vergődni fog tovább.
2014. nov. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Próbáltam már mindent de ilyenkor csak az érdekli h engem kikészitsen.
2014. nov. 8. 10:32
 8/12 anonim ***** válasza:
Azért, mert látja hogy ezt a reakciót váltja ki vele. Próbálj higgadt maradni, akkor is ha vergődik. Lélegezz mélyeket, magadban számolj addig, míg tart a pelenkázás, vagy épp gondolj közben másra, pl hogy mit kellene főzni, vagy akár hogy a Barátok Köztben mi volt tegnap este. Ha látná a gyerek, hogy nincs reakció a hisztijére, előbb-utóbb megunná, és elhagyná ezt. Mert ez csak hiszti. NEm fáj neki, így tehát csak ellenkezik, hisztizik. NEm kell foglalkozni a hisztivel, és akkor megtanulja hogy nem ér el vele semmit. Ez majd a későbbiekben is jól fog jönni.
2014. nov. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Fiam is ilyen volt, a pelenkázás tök sokáig tartott, sírt, tekergett, mert nem engedtem h meztelen popóval meglógjon. Vagy le kellett fognia még vkinek, vagy mindig adtam neki vmit, h arra figyeljen. Most 2 éves, néha hagyja magát pelusozni, de 90%-ban nem.

Nem vagy rossz anya, m rákiabálsz szerintem. Majd túl lesztek rajta, próbálj megnyugodni. :)

2014. nov. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Érdekes,nekem a 3.-hoz van a legnagyobb türelmem-2 éves-holott Ő a legkeményebb.Akaratos is,hisztis is,a két nagyobb Hozzá képest angyal....nem vagy rossz anya,csak nem tudsz mit kezdeni a helyzettel.Ne hagyd,hogy Ő irányítson.Rutinos anya vagy,tudnod kell,hogy feszegetik a határokat.Ha lája,hogy ezzel kihoz a sodrodból,dafke csak azért is csinálja majd.Próbálj fapofát vágni a dologhoz.És szedj magnéziumot,vagy B12 vitamint.
2014. nov. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!