Ti, hogyan csinaljatok?

Figyelt kérdés
A nagytakaritast. Van egy 7 honapos babam, es delelott semmi segitseg
2014. nov. 13. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem 1 hét múlva lesz 8 hónapos a fiam, napközben csak apróságokat csinálok meg és este 8-kor mikor elalszik akkor csinálom a többit.
2014. nov. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Berakom a járókába vagy magamra teszem hordozóba, ha takarítanom kell (de csak ha nagyon kell :D), egyébként megvárom a hétvégét, amikor az apjával bandázhat. 6 és fél hónapos a lányom.
2014. nov. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mikor pici volt akkor szép lassan :) a mindennapi dolgok mellett minden nap csináltam egy pluszt. pl. csempe, szekrények, ajtók, ablakok lepucolása... így nem volt sok idő, ha kelt akkor max félbehagytam de szépen haladtam is vele azért :)
2014. nov. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
4 honapos. lerakom az agyra pihenoszekbe kanapera stb es nezi mit csinalok. de minden nap csinalok valami aprosagot hogy ne halmozodjon.
2014. nov. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Földön van a babám egész nap, ott, ahol vagyok.

Ha álmos, akkor megy a kiságyba napközben. Néha az asztal alól kell kimenteni, de az ingerek lekötik, tudok tőle mellette dolgozni teljesen jól. A porszívózás az egyetlen, amivel inkább megvárom az apját, mert utálok porszívózni :/

2014. nov. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*8 hónapos lesz.
2014. nov. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lassan, apránként. Nem kell egy nap alatt megváltani a világot. A portörlés, porszivózás gondolom alap, ha kisbaba van. Ma egy kicsike ez, holnap az. Én mindig akkor tettem-vettem, amikor a gyerekem "hagyta". Ha nyűgösebb volt a kelleténél, bele sem kezdtem. Fontosabb volt számomra a gyerekem, mint a patent rend!
2014. nov. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2 kicsi gyerekem van. Amíg itthon voltunk hármasban, nem csináltam nagytakarítást, inkább arra figyeltem, hogy fenttartsam a rendet és a tisztaságot. Minden nap takarítottam valamit valahol, ha csak 5 percet is. Lehet ezt alvásidőben, vagy akkor amikor éppnem igényelnek. De viheted magaddal is, ha nem használsz olyan szereket amik árthatnának neki. Én pl ecetet használok majdnem mindenre, még segíteni is szoktak :)
2014. nov. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!