Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 4 éve vagyok együtt a párommal...

4 éve vagyok együtt a párommal, összeköltöztünk. Azonban a probléma az, hogy se házasodni se gyereket nem akar én viszont nagyon szeretnék. Beszéltünk már róla, de mindig azt mondja, hogy majd. Meg sok egyéb mást. Szerintetek csak húzza az időt?

Figyelt kérdés
2014. nov. 25. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:
attól függ hány évesek vagytok, de lehet.
2014. nov. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A párom 36 én meg 31 éves.
2014. nov. 25. 16:25
 3/8 piroska és a farkas ***** válasza:
Volt elég ideje eldönteni, azt hiszem. Ha neked ezek a dolgok - számomra teljesen érthetö modon - fontos vágyak, akkor ideje megkeresni a valoban hozzád illö embert.
2014. nov. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van!
2014. nov. 25. 16:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Figyelj, mikor mi összkerültünk a férjemmel túl voltam egy 11 éves értelmetlen kapcsolaton. Nem akartam még egyszer ennyi időt eltolni. Megmondtam a férjemnek, ha egy év után nem tudja eldönteni merre tovább, akkor sosem fogja. Össze is házasodtunk. :)
2014. nov. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ez már nagyon időhúzás. sajnálom, csak hiteget...
2014. nov. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én is úgy látom,hogy csak húzza az időt.
2014. nov. 26. 10:03
 8/8 anonim ***** válasza:
56%

Keress mást kérdező!!!Engem is hitegetett a volt párom 3 évig,se lagzi,se gyerek nem lett.Aztán tavaly március végén jöttem össze a szerelmemmel,aki szeptember végén elvett feleségül,tavaly novemberben teherbe ejtett és idén augusztusban szültem a fiamat.Mindez bő másfél év leforgása alatt.Ő partner volt,az exem nem!Fontos,hogy 1 csónakba evezzetek,csak így működik! Remélem tudtam segíteni.

29/N

2014. dec. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!