Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen két gyerekkel albérletb...

Milyen két gyerekkel albérletben lakni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 30. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi is albérletben lakunk,semmi különös.Nem tudom,konkrétan mire vagy kíváncsi.
2010. jan. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem is van egy lányom,albérletben lakunk.Szeretnék még egy babát,de félek az albérlet miatt.Egy gyerekkel is nehéz,nem hogy kettővel.Ráadásul a tulajok sem szeretik a gyerekeseket.Nehéz másikat találni ha költözni kell.
2010. jan. 30. 11:30
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A mi tulajunkat nem zavarják a gyerekek,sztem ha rendesen fizeted a lakbért,rezsit,és a gyerekek által okozott károkat kijavítod-nálunk ez a festés:)-,akkor nem lesz gond vele.Esetleg ha mentek másik lakásba,kérd meg a volt tulajt,h referenciaként használhasd,az megnyugtató,ha előre tudják,h nem lesz baj veled.
2010. jan. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi.
2010. jan. 30. 11:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Én csak egy gyerekkel lakom albérletben, de szerintem nincs különbség ilyen téren, hogy most albi vagy saját. Nyáron költözünk megint, de én igen kevés olyan lakást láttam, ahol gyerekkel nem láttak szívesen. Nekem inkább az okoz gondot, hogy sokkal több a bútorozott lakás, mint a bútor nélküli. Én úgy vagyok vele, hogy mások bútoraival örökké parában lennék, hogy mi történik vele, ezen kívül van sajátom (hova tenném??), azt szeretem, az tetszik, én választottam, én vettem, nekem nem kell másoké. És így, hogy a saját bútorunk van a lakásban, tényleg olyan, mintha a miénk is lenne a lakás.
2010. jan. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!