Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintettek, jogosan akadtam...

Szerintettek, jogosan akadtam ki igaz?

Figyelt kérdés

Van egy 7 hos babank. Kisfiunk szuletese utan, a parommal valtozott a kapcsolatunk Ami az en hibam is, mert nem igazan figyeltem ra, mindenbe a hibat kerestem es a termeszetem is valtozott. Persze, hogy a parom is valtozott velem szemben. En eleg gyanakvo lettem, a multkor beneztem az uzeneteibe (eddig sosem tettem) es persze, hogy megcsalt. Mikor rakerdeztem tagadni sem tudta. O azt allitja, hogy csak minket akar es senki mast. Cirkusz az lett belole, eleg nagy. Tudom, hogy valamilyen szinten en is hibaa vagyok. Mert azt mondja, hogy normalis hogy valtozott o is ha en is valtoztam vele szemben. Akarja, hogy a regi legyek. En is akarnam, szerintettek, hogy tudnek valtozni. Szeretnem ha ezutan is harmonia vissza koltozne es ugy elnenk. Meg van az a gondolat a fejemben, hogy mi van ha terhes lesz a csaj...ujabb vitat nem akarok a parommal, fel sem akarom hozni tobbet neki az esetet, jobb felejteni es megprobalok figyelmesebb lenni feleje is.

Koszonom, es legyszi kimeljetek a durva kommentektol


2014. nov. 26. 10:56
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
98%

Ha meg tudsz bocsátani, akkor dolgozzatok rajta együtt, fokozatosan.


Én nem bocsátottam meg, mert arra, hogy én változom, nem az a helyes reakció, hogy akkor dugjunk mással, hanem az, hogy leülünk és megbeszéljük. De a te életed a te döntésed!

2014. nov. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
68%

Én ehhez úgy állok, mint a veréshez. Szerintem, aki egyszer üt, üt másodszor is.

Nyilván te tudod, mi fér bele. Ja, és nem leszel a "régi", anya lettél közben.

2014. nov. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
97%

Ahogy olvasom, nem is akadtál ki annyira, én sokkal jobban kiakadtam volna. Megváltoztál, ok, figyelmesebbnek kellett volna lenned, ok. De az hogy szültél egy gyereket elég nagy változás az életetekben, ő is felelős az új családjáért, ő is lehetne türelmesebb, nem rögtön félrelépni, hanem várni egy kicsit, hogy megszokd az új szerepedet, segíteni, és nem utolsó sorban megbeszélni ami zavarja. Én tuti nem bocsátanék meg ilyen könnyen, de valóban a Te döntésed.

Igen, jogosan akadtál ki egyébként.

2014. nov. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
96%
Ő csal meg és még te változz? Egy gyerek megváltoztatja egy házaspár életét, de ezeken a nehézségeken együtt kell átesni. Ilyen időszakban megcsalni a párunkat a legaljasabb dolog. Te tudod hogy mit akarsz neki lenyelni. Már kezdheted is találgatni, hogy a következő esetnél miben leszel hibás - mert lesz következő. Aki ilyen időszakban, ilyen aljas módon képes félrelépni, az bármikor. Én úgy b-szn-m ki, mint macskát sz...ni, de te tudod, a te életed.
2014. nov. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
96%
Nekem is az a legvisszatetszőbb az egész történetben, hogy még te érzed magad hibásnak, és neked kell változnod, azért, hogy minden jó legyen. A sluszpoén, hogy még abban is kételkedsz, hogy védekezetett-e. Ezek után, hogy nem csak lefeküdt egy másik nővel, ölelte-csókolta, de még lehet, hogy gumit sem húzott, hogy bírsz hozzáérni, jövőt tervezni és magad hibáztatni? Nem érzed, hogy valami nem stimmel a gondolatmenettel?
2014. nov. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
96%
Pont az járt az én fejemben is, hogy hogyan tudsz vele lefeküdni vagy akár csak hozzáérni, tudván, hogy egy másik nőben járkált előtted? Ez undorító. Engem a hányinger kerülgetne és az biztos hogy soha többet nem tudnék hozzáérni. Még bottal sem piszkálnám meg.
2014. nov. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
93%

utolsóval egyet értek


"jobb felejteni es megprobalok figyelmesebb lenni feleje is."


ez meg egyenesen nem normális.

nem is értem mi akkor kérdés

2014. nov. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
83%

Nekem is az a véleményem, mint az elsőnek, ha meg tudsz bocsátani, akkor dolgozzatok rajta (mindketten!).

Én biztos nem tudnék, mert folyton ott motoszkálna a fejembe, hogy mikor teszi meg mégegyszer (nekem a mi kapcsolatunk elején már az is sok volt, hogy az első barátnője még mindig keresgeti, de ez azóta megszűnt, és fura ő az egyetlen exe akit még látni sem lennék hajlandó, más exe nem igazán érdekel). Szóval a lényeg, hogy meg tudsz-e bocsátani, illetve ezt tényleg nagyon meg kell beszélni, hogy ő hogy látja a dolgokat és te hogy látod (eltávolodás, egymással törődés....) Nekünk most a második fiunk születése után van egy kis "hullámvölgy). A pici 3 hónapos és sajnos tényleg nem jut időnk nagyon egymásra 2,5 év a korkülönbség a gyerkőcök között, a nagyobb ugyan jár családi napközibe, de amúgy felváltva alszanak, mire az egyik elalszik a másik felkel, nem gondoltam, hogy a 2-vel ilyen nehéz lesz, ráadásul most csak 1 kocsink van és falun lakunk, így ha csak vásárolni akarok menni, akkor nagy szervezés. Egyenlőre nem tudok edzésre sem járni, mert kevés a tej és nem szeretném, hogy ez is elmenjen. Úgy érzem be vagyok zárva (ami persze nem igaz, de hosszúk egyedül a nappalok).

Na a lényeg amit ki akartam ebből hozni, hogy a párom is elmehetne máshoz, de inkább megkérdezi mi bajom odabújik hozzám, megbeszéljük, hogy igen mindkettőnknek hiányzik a gyengédség és a szex, de most nem megy olyan egyszerűen, mint egy gyerekkel. Próbálunk változtatni, de mindenhez idő kell még ilyen pici a baba. Szóval a férjed/párod is keressen hibát magában is.

2014. nov. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

"fel sem akarom hozni tobbet neki az esetet"


Úgy, hogy nem beszéltek róla többé, nem lehet sem feldolgozni, sem helyére tenni a dolgokat, sem javítani rajtuk. Lehet tagadni és "elfelejteni", de az alap problémát így az életben nem fogjátok megoldani. Némán nem lehet. Ha kimondani és szembenézni fáj, akkor hazugság úgy csinálni, mint ha már nem lenne gond!

2014. nov. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
96%

azért a férjed előtt le a kalappal! ilyen szinten agymosást csinálni nálad, nem semmi teljesítmény! jó, hogy nem te kérsz bocsánatot amiért félre kellett dugnia...


anyuka, hahó, gyere vissza a Földre!!!

2014. nov. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!