Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen nevet választottatok...

Milyen nevet választottatok most született, hamarosan születendő babátoknak?

Figyelt kérdés
Érdekelne most milyen nevek népszerűek.
2014. nov. 26. 20:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Most a Lőrinc és a Villő tetszik.


Lányom Léna. (már nem baba:)

2014. nov. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Zita

Soma

2014. nov. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 H.Orsolya ***** válasza:

Én 2015 júniusra vagyok kiírva, de ha fiú: Patrik

ha lány : Olívia lesz:)

Van már egy Noelünk :)

2014. nov. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Kislányunk, Liliána, Ő Angyalka! Az Ő tiszteletére születendő babánknak, ha lány lesz majd, meghagyjuk a Liliána nevet. De, hozzátesszük a Patríciát is! Tehát, Liliána Patrícia! Vezetéknévhez pont illik! :) Fiú nevekben még nem döntöttünk, de nekem a Patrik nagyon tetszik, ami szintén illik a vezetéknévhez, ez fontos! :)
2014. nov. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
56%
Kedves utolso reszvetem 😢 biztos Jo otlet AZ elhunyt kislanyod nevet adni a kovetkezo babanak?
2014. nov. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Van egy Kendénk.

Most úgy néz ki, lányt várunk, szerintem sosem lesz neve, nem jutunk dűlőre. Fiunknak végig volt neve a terhesség alatt, csak kéthetente változott. :D Most középidőben vagyok, és még egy olyat se találtunk, ami mindkettőnknek tetszene.

2014. nov. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Biztos jó ötlet megkérdőjelezni mások döntését?
2014. nov. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ha kisfiam lesz Robin Deniel lesz a neve, ha kislányom Kata Natasa lesz
2014. nov. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Köszönöm! Rajtam ne vesszetek össze! :) Szerintünk, igen, jó ötlet! :) Úgy érezzük, így nem halt meg hiába a kislányunk! Számunkra ez nagyon fontos! Az ultrahang fotó előbb-utóbb, bármennyire is vigyázunk rá, megfakul, elhasználódik, de a kislányunk a húga emlékében élhet tovább! És így legalább Csodálatos jelentése lesz a nevének, több értelemben véve is! :) Szeretnénk tovább adni ezt a gyönyörű nevet, egy olyan babának is, aki büszkén viselheti majd az Élete során, nem elfeledve, hogy egy csupaszív mosolygós Angyalka így Örökké a szívében lehet! :)
2014. nov. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Dávid.
2014. nov. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!