Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » November végére kiírt kismamák...

November végére kiírt kismamák választottatok már nevet a születendő babátoknak?

Figyelt kérdés

November végére vagyok kiírva,kisfiu lesz. Még mindig nem tudtunk megállapodni név illetően.Most még kettő között vacilálunk: Martin vagy Nolen.

Kinek melyik tetszik jobban?


2013. nov. 4. 13:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, mi már egész régóta tudjuk a nevét, bár kisfiúval nagyobb gondban lettünk volna. Ő viszont kislány lesz. :-) Nekem a Martin jobban tetszik, a Nolen mostanában - legalábbis a mi baráti körünkben - nagyon gyakori, ráadásul szerint inkább "divatnév", míg a Martin szerintem 30 év múlva is jól fog csengeni.
2013. nov. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Persze, már nyár elején döntöttünk :)

Nekem a Martin jobban tetszik! :)

Gratulálok a babához nektek is! :)

2013. nov. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Első válaszadótól kérdezném,hogy a Nolen ennyre divatnév lenne? Én még csak most találtam rá,és úgy tudom,csak most 2013.okt 1-től anyakönyveztethető. Még a névnapját sem találtam meg. Érdekes,akkor lehet én vagyok lemaradva.

Kislányotokat hogy fogják hívni?

2013. nov. 4. 13:07
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk kislány lesz. 4D-n mikor az orvos kimondta a nemét nekem akkor villant be a neve. Hozzáteszem tervbe se volt. Petrát vagy Lindát gondoltam, ha lány, de ott valahogy Dorkának láttam így Dorka lesz a neve. Nekem is a Martin tetszik jobban a két név közül. Minden jót kívánok nektek!:)
2013. nov. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Második válaszadó: a ti babátokat hogy fogkák hívni??

Boldog babavárást mindenkinek :-)

2013. nov. 4. 13:08
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálunk fiú lesz, Bendegúznak fogják hívni. Ezek közül nekem is a Martin tetszik jobban.
2013. nov. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Igen, külföldön élő két baráti házaspárnál lett Nolen a baba. Kicsit hasonló a csengése, mint a Noelnak, az viszont itthon gyakori szerintem. Nálunk Sarolta lesz a kislányunk neve, régóta egyértelmű volt, de mi egyébként is inkább "hagyományos" csengésű nevet szerettünk volna.
2013. nov. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

2. vagyok. A mi kisfiúnk Gergő lesz. Nem befolyásolt minket a név gyakorisága. Csak azt tartottuk fontosnak, hogy menjen a vezetéknévhez és tetszen. :)


Én már nagyon várom, hogy megszülessen, annyira kíváncsi vagyok rá! :) Te hogy érzed magad? :)

2013. nov. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nekem alapban gerincproblémáim vannak (balesetből kifolyólag) ezért a hátam elég sokat fáj és a lábam is. A sok menés lefáraszt már,de hát a 38. héten szerintem ez nem is meglepő.

Már mi is kiváncsi vagyunk a kis jövevényre. Van már 1 kislányunk,ő is nagyon várja a kistesót.

2013. nov. 4. 13:37
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia. Mi is eldontottuk mar eleg regen. Nekunk is kisfiunk lesz o a 2. Az elso Dominik a pici pedok Oliver lesz.

Nekem a Nolen jobban tetszik :).

2013. nov. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!