Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti megnéztétek már a születend...

Ti megnéztétek már a születendő babátok horoszkópját? és ha már választottatok neki nevet a névnapját?

Figyelt kérdés

és azt is megnéztétek, hogy mi a választott név jelentése?


én trehány vagyok, még csak most fogok utánanézni a horoszkópjának. nevet még nem választottunk.


2012. okt. 15. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
en mar 6 hetesen megneztem ezeket:))es mar azota is vasarolok neki:D en ilyen vagyok, minden gondolatom szinte a gyerekeim korul forog, mert egy 2 eves kislanyom is van. a munkam nem kot le, alig varom hogy hazaerjek a kislanyomhoz es nagyon nagyon varom mar hogy megszulessen a kisfiam! de februar meg tova van...
2012. okt. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

:) én is februárra vagyok kiírva :D

hány hetes vagy most?

2012. okt. 15. 18:36
 3/7 kittycica1987 ***** válasza:
Mi már megvettünk szinte mindent, választottunk nevet is szóval készen vagyunk rá úgymond. A szobát most a hosszú hétvégén fogjuk elrendezni, bár ennek ellenére remélem, hogy minimum december végéig még marad a fiatal ember bent :) De majd meglátjuk! Nekünk még az első baba így sokszor azért megilyedek, hgy mi lesz ha már kint lesz. 30 hetes kismama
2012. okt. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Minden kérdésedre igen a válaszom.
2012. okt. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A horoszkópot csak nagy vonalakban lehet látni, míg meg nem születik a gyerek és percre pontos dátumot és helyszínt nem tudunk. De amit lehet, azt megnéztem, igen. :) Mondjuk, nekem még könnyű is, mert az én szülinapom előtt 3 nappal született a kisfiam.
2012. okt. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én a kínai horoszkópját néztem meg először, mert annak jobban hiszek. Hát nem túl kecsegtető számomra a sárkány kölök, mert én meg tigris vagyok és mindkettő elég erős jegy. Erre jön még a novemberi skorpió vagy nyilas, amiket kosként szeretek, de a nyilast inkább fiúban, nekünk meg kislányunk lesz. Szóval kicsit "félek", hogy nehezen tudom majd kezelni a lányom, és utálni fog, de próbálok elvonatkoztatni. :)

A név jelentése: kellemes, kedves, tetszetős, jókedvű, szóval ezzel nem lesz baj. :D


34 hkm

2012. okt. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon alapos vagyok,névnap,csillagjegy megvan.Botika programozott császárral fog születni,úh ha ő is úgy akarja,nyilas lesz a napjegye és az aszcendense is...már kötjük fel a gatyánkat apával.Én numerológiailag is utána néztem a nevének,biztos ami biztos.hihihihi
2012. okt. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!