Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy állítsam vissza a napiren...

Hogy állítsam vissza a napirendet, hogy korán keljen, korán feküdjön? én csúsztattam el

Figyelt kérdés

volt, nem egyszer, hogy nem időben vittem fürdeni, aludni, hanem elcsúsztunk este 9, 10-re sajnos, így csak reggel 9, 10-kor éhes, és ha ez az első etetés, akkor az 5. mindig este 9-re esik :( szóval ha letenném hamarabb aludni, akkor kimaradna az 5. evés.

vagy reggel korán, amikor még nem éhes kezdjem el az 1. etetést?

vagy hogy?

6,5 hónapos


2014. nov. 27. 09:31
 1/3 A kérdező kommentje:
jelenleg még most hűl a reggelije és olyan jól elvan nélküle..
2014. nov. 27. 09:32
 2/3 anonim ***** válasza:
Reggel mikor ébred?-próbáld meg akkor megetetni, ha csak keveset is eszik. És este próbáld korábban megvacsoráztatni és lefektetni. Szerintem pár nap alatt még visszaáll, ha pedig ez idő alatt épp kimarad egy egy evés, nem lesz semmi baj.
2014. nov. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

7-8 körül

és ahogy elnézem reggel 11-ig is el lenne kajcsi nélkül, 9-10-kor is én "tukmálom" rá

de köszi, akkor holnaptól csúsztatom az egészet reggel 8-ra

később 7-re és keveset csinálok

2014. nov. 27. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!