Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek visszamehetek...

Szerintetek visszamehetek dolgozni?

Figyelt kérdés
A kisfiam most 16 hónapos és májusban szeretnék visszamenni dolgozni az anyagiak miatt sajnos.Ugyanis a gyed sajna nem elég és nagyon hiányzik a kiesett fizetésem.A babával nem lenne gond mert anyósom velünk lakik és a fiam imádja, ahogy a mama is őt.Csak az a kérdésem ha visszamegyek dolgozni akkor igényelhetem a gyes-t a fiam 3 éves koráig, mert az a gond hogy a munkahelyemen nem 8 órát hanem 8 óra 50percet dolgoznak mivel le kell dolgozni a szüneteket és én úgy tudom hogy 8 órás munkát lehet gyes mellett végezni.De végül is a munka tényleg 8 órás.Most akkor ezt hogy veszik?
2010. jan. 30. 19:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
utolsó, azt a gyereket etetni is kell...
2010. febr. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó előtti, az okosságaidat tartogasd azoknak, akiket érdekel.
2010. febr. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
nehogy már zavarjon,h hozzászólok a témához! vagy ez nem ilyen oldal?ha meg nem tetszik,ne olvassd el és nem fog bántani az igazság!
2010. febr. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
61%
elhiszem, hogy sokakat bántott amit írtál! én 2 éves koráig otthon voltam vele, mert megengedhettük magunknak, de ha úgyalakul, én is visszamentem volna dolgozni! ez nem szégyen nem tudom, miért kell olyat írni, hogy fontosabb a pénz mint a gyereke, attól, hogy esetleg nincs olyan szerencsés anyagi helyzetben mint Te, hogy megengedhesse magának, hogy otthon maradjon.
2010. febr. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%

nekem lelkiismeretfurdalásom lenne ha azért a plusz 10 ezer forintért(mert ennyivel lenne több a fizum),képes lennék lemondani arról,h ezt a kis időt,amit még a Babám mellett lehet tölteni és ráadásul PÓTOLHATATLAN ÉS VISSZAHOZHATATLAN szóval nem bocsátanám meg magamnak,ha a munkahelyet választanám.

Inkább KEVESEBB pénz de annál nagyobb BOLDOGSÁG:-)

akinek nem inge ,ne vegye magára!!

2010. febr. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
78%
lehet, hogy ő jóval többet kapna. (pl. nekem is a gyed em annak ideján 75 eFt volt, fizum meg 150 eFt) meg az is lehet, hogy rászorulnak arra a pénzre. vannak emberek, akiknek az a 10 eFt is nagyon sokat számít, főleg most, hogy már nem csak saját magukról kell gondoskodniuk. Te is tudod, milyen drágák a babás dolgok... óvatosan kell az ilyen "zsebbevágó" dolgokban fogalmazni.
2010. febr. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
53%
Itt nem hozzászólni kell, hanem a kérdésre válaszolni. Szóval nem, ez nem egy ilyen oldal. És elhiheted, hogy van, ahol a plusz 10 ezer forint létkérdés tud lenni.
2010. febr. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Nem értem miért kell olyat írni hogy a pénz fontosabb lenne mint a gyermekem.NEM ÖRÖKBE ADOM ÉS LEMONDOK RÓLA CSAK PÁR ÓRÁRA ITTHON HAGYOM A MAMÁNAK AMÍG ÉN MEGKERESEM AZT A PÉNZT AMIBŐL JOBB MINŐSÉGŰ DOLGOKAT TUDOK MEGVENNI A GYERMEKEMNEK MINT MOST ÉS NEM KELLENE HÓNAPRÓL HÓNAPRA ÉLNÜNK.Egyébként meg nem 10 eft-ról van szó hanem 90 eft-ról, mivel ennyivel lenne több a fizum mint most a gyed-em.Az pedig nem kevés.
2010. febr. 2. 20:45
 19/21 anonim ***** válasza:

az tényleg nem kevés különbség!

a mamára én is rábiznám,jobb mint a bölcsi

2010. febr. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
az tényleg jelentős különbség! én írtam, hogy nekem 75-el volt több, és az is nagyon jó volt (ez 2 éve volt, szerencsére azóta több a fizum) nyugodtan menj vissza, főleg, ha olyan szerencsés vagy, hogy a mamára tudod bízni! nekem annak idején anyum még dolgozott, anyósom szegény meg már nem élt, úgyhogy maradt a bölcsi, igaz csak 2 éves korától kb. 4 hónapig, mert akkor apukámat leszázalékolták a szíve miatt és ő jött segíteni.
2010. febr. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!