Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek visszamehetek...

Szerintetek visszamehetek dolgozni?

Figyelt kérdés
A kisfiam most 16 hónapos és májusban szeretnék visszamenni dolgozni az anyagiak miatt sajnos.Ugyanis a gyed sajna nem elég és nagyon hiányzik a kiesett fizetésem.A babával nem lenne gond mert anyósom velünk lakik és a fiam imádja, ahogy a mama is őt.Csak az a kérdésem ha visszamegyek dolgozni akkor igényelhetem a gyes-t a fiam 3 éves koráig, mert az a gond hogy a munkahelyemen nem 8 órát hanem 8 óra 50percet dolgoznak mivel le kell dolgozni a szüneteket és én úgy tudom hogy 8 órás munkát lehet gyes mellett végezni.De végül is a munka tényleg 8 órás.Most akkor ezt hogy veszik?
2010. jan. 30. 19:59
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
és ti a helyembe visszamennétek dolgozni,ha 12 ezer forinttal kapnék többet,mint most?
2010. júl. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!