Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Túlreagálom a helyzetet...

Túlreagálom a helyzetet szerintetek? Jogosan akadtam ki, vagy én voltam a felelőtlen?

Figyelt kérdés

Tegnap felpakolva jöttem haza a boltból szatyrok, pelenka, stb. A harmadikon lakunk, lift nincs, ilyenkor nem könnyű megoldani, hogy felvigyem a gyereket és minden cuccot. A földszinti néni, akit évek óta ismerek, különösebben nem vagyunk jóban, de eddig inkább pozitív véleményem volt róla, mondta, hogy ne cipekedjek, menjek fel a szatyrokkal addig vigyáz a kisfiamra, aki a babakocsiban aludt. Mondtam, hogy nagyon kedves, megköszöntem, elindultam felfelé a sok csomaggal, ő pedig kiállt a lépcsőházba a babakocsi mellé. Felsiettem, mindent ledobtam az előszobában, szaladok vissza, erre az fogad, hogy az ő ajtaja zárva, ő sehol, a gyerek az ajtó előtt egyedül. OK, hogy 2 perc volt, és ez alatt semmi nem történt vele szerencsére, de miért ajánlotta fel, ha nem bír ki ennyit?? Bekopogtam, megkérdeztem, nem voltam bunkó vele, de erre nagy flegmán közölte, hogy ugyan már mi baja lehet. Szerintem azért lehet, bárki bejöhet, a mai világban nem lehet tudni.. a másik szomszédnak van macskája, szokott kint lenni a lházban, mi van ha beugrik a babakocsiba, stb...

Felelőtlenség volt otthagyni neki arra az 1 percre?? (én úgy gondoltam ismerem, és csak állnia kellett volna felette).

Ja, és ma még visszahallottam, hogy mindenkinek azt mondja, hogy egy hisztérika vagyok, pedig tényleg normálisan beszéltem vele.

Ti mondanátok neki valamit? Vagy hagyjam a fenébe? Tiszta szappanopera :D.


2014. nov. 30. 13:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe....de ő volt a kretén ha egyszer felajánlotta hogy vigyázz rá akkor miért hagyta ott?És igen szerintem is olyan világ van hogy 2 perc alatt is történhet valami.
2014. nov. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy felelőtlen. Ha ő elvállalta, akkor kötelessége lett volna ottmaradni a gyerekkel. Én nagyon kiosztanám.
2014. nov. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Bolond nő:) Igazad van.
2014. nov. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van kerdezo, te csak elfogadtad a neni segitseg nyujtasat erre gyorsan pofon is vagot kb igy nezz ki a dolog. Nagyon gusztustalan volt a neni mert barmi tortent volna a gyerekkel akkor te lettel volna szamonkerve hogy milyen feleotlen egy anya vagy! Rossz akaratu a neni es valoban orult volna is ha valami rossz dolog tortent volna es a neni kihuzzot hatal teged hibaztatott volna!! En is szoltam volna neki 1.2 szot hogy ezt hogy gondolta? Vagy o igy nevelte a gyerekeit utcan hagyta 1.2.percig? Vagy unokaira is igy vigyazzna?
2014. nov. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
98%

Amit én mondtam volna neki, azt biztos nem köszönte volna meg... Tutira leüvöltöttem volna a fejét, ilyenné változok, ha a gyerekemről van szó, ez van. Soha egy másodpercre sem hagynám egyedül.

És lehet, hogy a szomszédoknak azt mondja, hisztérika vagy, de aki minimális intelligenciával rendelkezik, az neked az igazat és előttük is leírta magát a "nénike".

2014. nov. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
*Neked ad igazat
2014. nov. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
hagyd a fenébe. És soha ne bízz meg többet benne.
2014. nov. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%
Igazad van!!Nem értem akkor minek mondja azt hogy figyeli amikor nem is. Én a múltkor egy kis pékségben úgy jártam hogy oda többet vissza nem megyek.este fele járt már 3 hós kisfiammal megálltam a pékség előtt mivel kicsi járda volt nem akartam a sáros főbe beletolni a kocsit az ajtóban sem hagyhattam mert nem tudtak volna ki és be menni tőle a vásárlók. Ezért mikor bementem nyitva hagytam az ajtót hogy a kicsit odébb letett kocsit szemmel tudjam tartani( Pelekasátkában telefon stb). Sajna az ajtó melletti ablakon nem lehetett kilátni mert fel volt matricázva ahogy az ajtó vele is + egy vagon rekesz volt felpakolva egymás tetejére. Bementem kértem gyorsan aztán odaadtam a pénzt mire a fiatal kis csaj: csukjam be az ajtót. Erre én bocsi de nem( amúgy is be volt párásodva a szemüvegem pluszban így még inkább nem látnám a picit.) Mondtam kint a fiam. Erre ő de hogy fázik miközben már csak azt a pár aprót kellett volna vissza adnia. Mondtam neki bírja ki és már ott sem vagyunk. Erre ő válasza az volt hogy nem. Na elkapott az ideg felkaptam a pénzem és annyit mondtam neki hogy akkor elköltöm máshol és otthagytam. hozzáteszem mellette kocsma meg amúgy sem olyan a környék. A kórházból kilopják a csecsemőt. Komolyan nem értem az ilyen embereket.
2014. nov. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
59%
Teljesen igazad van. Mondjuk én a gyereket vittem volna fel előbb. Otthon berakom az ágyába és lerohanok a szatyorért.
2014. nov. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igazad van, bár a szomszéd macskájától semmi baja nem lenne a gyereknek. De ezen kívűl igazad van, de nah, az biztos szenilis, ezentúl tudod, jó, hogy nem lett semmi baj. Bármi megtörténhet, de most elég kicsi a valószínűsége, hogy az a 2 perc alatt épp bejön egy gyerekrabló a lépcsőházba.
2014. nov. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!