Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyósom papírzsebkendővel...

Anyósom papírzsebkendővel keni a kislányom popsiját és fenekét? Túlreagálom?

Figyelt kérdés

Nagyon kiakadtam,mintha fertőző vagy legalábbis sz@ros lenne. Ki van pirosodva a nunija és picit a feneke is,ezért bepantennel kenem. Mikor dolgozom ő csinálja,de ma láttam hogyan....

4éves a lányom



2014. ápr. 25. 12:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Mármint, hogy nem ér kézzel a bőréhez? Nem értem, hova és miért kell a zsepi
2014. ápr. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
igen nem ér hozzá csupasz kézzel
2014. ápr. 25. 12:05
 3/26 anonim ***** válasza:
64%
Hát ebben nem sok logika van. Nem értem, miért viselkedik így. Gondolom kezet mos, mielőtt bekeni a fenekét. Nem adott rá magyarázatot?
2014. ápr. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

lehet nem akarja, hogy felülfertőződjön és így próbálja védeni. bár a zepi nem valami steril, egyszerűbb lenne kezet mosni...


egyébként a popsi és a fenék ugyanaz ;)

2014. ápr. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
tényleg fura de azért én ezen nem akadnék ki. ha ö igy akarja csinálja igy, ennél nagyobb baj ne legyen aza nyóssal.
2014. ápr. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
89%
Inkább a köszönőm szót kellene keresned, hogy vigyáz rá helyetted is míg dolgozol nem?
2014. ápr. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Arrol van szó hogy nem akar hozzáérni a kezével mert szerinte már nagy gyerek és nem higénikus.
2014. ápr. 25. 12:13
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék neki ha az anyósom papírzsepit ragadna ugyanis ő sehogy se csinálja, semmilyen szinten nem látja el az unokáját, én is kentem már így a gyerekem hátsóját azért, mert nem akartam, hogy a krém érintkezzen a bőrömmel, egyéb okok miatt, szerintem ne gondolj arra hogy undorodna tőle, a zsepi még tisztább is mint a keze, jobb a gyerek bőrének. Gondolod, hogy a kislányodat ez zavarja? Ha igen, én azt mondanám neki, hogy így gyorsan és egyenletesen be tudja kenni.
2014. ápr. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Hogy min tudsz agyalni. Inkább a gyulladáson gondolkozz. Bepanten nem mindenható. Annak keresd az okát.
2014. ápr. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Na jó utolsó kezdesz eltérni a témától!

De elárulom hogy mi tartjuk el és nálunk lakik. Lehet csak nekem fura hogy egy kisgyerek fenekét papírzsebkendőre nyomott krémmel kenik,amiből egy csomó kárba megy mert felszívja a papír.

Azért mert valaki "úrinő"!

Biztos túllihegem,de mikor megláttam nagyon kiakasztott!

2014. ápr. 25. 12:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!