Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudtok jó kis SMS-eket,...

Tudtok jó kis SMS-eket, amivel lehet tudatni a családdal, barátokkal a baba érkezését?

Figyelt kérdés
2014. dec. 3. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én egy barátnőmnek kódoltan ezt küldtem:

II=+

Értette :)

2014. dec. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Ha a születésére gondolsz, és nem a pozitív tesztre, akkor én ezt nagyon szeretem:


"Nagyon friss az élmény, alig, hogy születtem, Anyukám, Apukám írjatok helyettem. Ne sokat, csak annyit: eggyel több a létszám, hogyha szeretni kell, számítsatok énrám!"

2014. dec. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jah igen, most, hogy írod nem teljesen egyértelmű, a szülésre gondoltam :))
2014. dec. 3. 11:59
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak annyit írtam mindenkinek, hogy ma megszületett xyz, ennyi grammal, ilyen hosszan, mindenki jól van.
2014. dec. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
1es! Az mii? :D
2014. dec. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok, én akkor félre értettem, a pozi tesztre gondoltam, nem arra, hogy megszületett a baba.

Azt jelentik, hogy két csík = pozitív :)

2014. dec. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak ennyit írtam:

Örömmel értesítelek, hogy yyyy.mm.dd-n x óra y perckor 0000grammal és 00cm-vel megszületett kisfiunk/lányunk: Pici neve.

De vannak ilyen verses sms-ek is, ha az tetszik jobban.

:)

2014. dec. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!