Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyiket válasszam? Tapasztala...

Melyiket válasszam? Tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

3 vagy 4 kerekű kocsit válasszak? Aki használja egyiket, vagy másikat megtudná osztani velem, hogy mért praktikusabb a 3 vagy 4 kerekű?

Kinéztem pár babakocsi márkát, van róla tapasztalataitok?

3 kerekűek:

Coletto Austin

[link]

Neonato Reverso Sport Tris

[link]

Smarty Travel System

[link]

a 4 kerekűek:

Symbaba Danny Sport 71 Multifunkciós Babakocsi

[link]

Pierre Cardin ps682TS

[link]


Használja valaki ezek közű valamelyiket? megtudnátok mondani mekkora a belső fekvőfelületük? Várhatóan 4 kg fölötti nagy babám lesz, és fontos, a kényelmes nagy fekvőfelület számomra...

Segítenétek? Légysziiii


2010. febr. 1. 19:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem vennék 3 kerekűt, mert fontosnak tartom, hogy átfordítható legyen a tolókar. Tehát a felsoroltak közül egyiket sem venném meg.

Inkább Bergon-t, Kunert-t vagy hasonlót, ami átfordítható, nagy, kényelmes, nem drága.

3 gyerekes anyuka

2010. febr. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mindhárom gyermekem 4,5 kg-mal született. Nekünk a Peg Perego márka vált be.
2010. febr. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem szingli és ikres kocsiban is 3 kerekű volt,én nagyon szerettem,és nagyon tetszenek.Az első tetszik nekem a legjobban,és nagyon jó,h két irányba fordíthatod az ülést is benne.
2010. febr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekünk az utolsó van. Még a mózes részét használjuk, meg a hordozót, de nagyon szeretjük. Cipelni nem akartam, de nem számoltam, hogy a lift el is romolhat... sikerült levinnem babástól, szóval nem nehéz.

Nekünk a legfontosabb szempont az volt, hogy összecsukva beférjen egy kiskocsi hátuljába... Ez befér...

2010. febr. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ja, és a fekvőfelületüket én úgy néztem, hogy közel azonosak a kocsiknak. De a legjobb, és ezt ne mulasztd el, ha megteheted, hogy nézd meg mindet élőben boltban.

Jobb fizikailag is látni, és úgy dönteni, mint kép alapján. És akkor már le is mérheted belül... én is ezt csináltam..

előző

2010. febr. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

És ehhez mit szóltok?

[link]


Még bújtam egy sort tegnap éjjel a netet, és keresgéltem itt MÓZES MÉRETEI: 115cm hosszú és 61 CM széles...Eddig ez a legnagyobb... Van valakinek ilyene?

Természetese már összeírtam a boltokat, hogy melyik babakocsit hol lehet megnézni, mert élőben kell mindent látni.:) Első babámnál sajnos úgy jártam, hogy drága fiam 4280 cm-el született és kb 2-3 hós korára kinőtte a babakocsiját. Már nem hosszra, hanem szélességre. Nagyon keskeny volt. erre nem gondoltam akkor. Most már jobban figyelek, mert a tesója sem lesz apró teremtés. Ezért kíváncsi vagyok a tapasztalataitokra.

Kinek mi a véleménye...:) Várok még véleményeket..Szép napot mára mindenkinek!

2010. febr. 2. 10:01
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekünk Pierre Carcin kocink van, nagyon szeretem.
2010. febr. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nagyon jól néz ki ez a CAM kocsi!

De nem a mózes 115 cm szerintem, hanem a kocsi összesen :)


/A mi PegPerego mózesünk mérete: kb. 80cm hosszú, kb. 40cm széles./


Huhh! 150ezer Ft??? Ezt azért meggondolnám...

2010. febr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ign, nekem is borzasztóan tetszik! Az ára már kevésbé. De nagyon beleszerettem a cam-ba. Használtan sem kerül sokkal olcsóbba. Amennyit kérnek érte, azt már nem nehéz kiegészíteni egy kicsivel, és akkor egy zsír új kocsit kapok, amit csak mi használunk először...

Hamarosan eljutok talán Pestre is, ahol élőben meg is tudom tekinteni. Majd viszek centit, és lemérem, hogy bizti kényelmes legyen a manómnak legalább 5-6 hós koráig.

Sajna első gyermekem kocsijával úgy jártunk, hogy nem vettem számításba azt a lehetőséget, mi van akkor, ha 4 kg fölötti babát szülök. (Közel 4500 volt) Így sajna 2 hós koráig tudta használni a babakocsinkat. Utána már nem tudtam benne altatni, sem pedig sétálni abba vinni, mert iszonyatosan szűk, és kényelmetlen volt neki.

Ezért most elsődleges szempontom az, hogy nagy, kényelmes fekvő felületű legyen, mert az öcsi sem lesz 4 kg alatti, bár én azért szeretném...

2010. febr. 8. 10:52
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom aktuális-e még

nekünk Symbaba Danny Sportunk van. IMÁDOM:):)Télen a hóbuckákon(járda mellett) is simán átment és még soha nem akadt el sehol:)

2010. márc. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!