Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bálint, Andor vagy Gergő?

Bálint, Andor vagy Gergő?

Figyelt kérdés
Melyik név tetszik jobban?
2014. dec. 17. 16:11
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Gergő.
2014. dec. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Mind tok jo normalis nev. Az en sorrendem Balint Gergo szinte holtversenyben Andor kevesbe tetszik (volt osztalytars akit undornak csufoltak)
2014. dec. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Andor tetszik a legjobban, de függ a vez.névtõl is.
2014. dec. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Nekem is a Bálint és a Gergő tetszik, az Andor nem igazán. Volt egy Andor nevű osztálytársunk. Későn került be az osztályközösségbe, nem tudott beilleszkedni, végig kívülálló maradt. És undornak csúfoltuk. Sajnos ráadásul meg is halt már.
2014. dec. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Jesszus 12-es, hova jártál suliba? :)
2014. dec. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Ugy latom nem csak nalunk jart igy szegeny Andor nevet viselo gyerek.
2014. dec. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

hát számomra a Bálint és a Gergő iszonyú tömegnév, így én az Andorra szavazok.

csúfolni minden nevet lehet, az nem a névtől függ sajnos hanem a gyerekek személyétől (a viselő és a környezet) is. nálunk volt Zsófi ZsóFIKA, a Kálmánunkat meg a Dénesünket szimplán azért mert öregapós név, a Mercédesz évfolyamtársamat meg BMW-nek, de még egy tök átlagos Móni nevű sulis társamat is tudtak MonCICI-nek csúfolni. szóval ne ez alapján dönts, sajnos ha valakit csúfolni akarnak, akkor fognak akárhogy hívják.

2014. dec. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Ez így van, de azért provokálni sem kell a csúfolódást. Pl. itt az egyik anyuka felvette a Dina nevet lánynak... Hát nem tudom... Az Andor is, mint a fentiekből látszik, ez a kategória, ordít a csúfolásért.
2014. dec. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
nem tudom nekem eszembe nem jutott volna az Andort csúfolni, úgy ahogy Andor haveromat sem csúfolták soha.. sőt a Dinát sem értem, azt hogy kéne csúfolni?
2014. dec. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Egyiket sem kell. Sot borzaszto, hogy ezt csinaljak a gyerekek tinik. En csufolodas aldozata voltam erettsegiig csak azert mert a nagypapam ir szarmazasu es orokoltem a voros hajat.

Sajnos akit akarnak tenyleg csufolnak, de vannak jobban es kevesbe csufolhato nevek ez is teny.

2014. dec. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!