Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy jómódú családból származó...

Egy jómódú családból származó kisgyerek miért akarja majmolni az alsóbb rétegek gyerekeinek szokásait?

Figyelt kérdés
A barátai is hasonló jómódú családokból valók.
2014. dec. 17. 21:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
92%
És mit majmol? Már én is kíváncsi vagyok. Direkt turis ruhát vesz fel, vagy félredobja az iphone-t, és olcsóbb telefonnal jár?
2014. dec. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

"alsobb rétegekel miért barátkozik.? "


Még jó hogy én sehol nem kérdeztem ilyet. Amúgy hogy konkretizáljam a dolgokat, ebbe a mai divatos "néger nyomornegyed" gettó madafaka stílusra gondolok. Amibe a sok identitáskereső mondjuk lakótelepi gyerek bele tudja látni magát, hogy le mennek a panelek közé, van egy marék aprópénzük üdítőre és bandáznak. Csak nem értem, hogy aki mindent megkaphat, az miért akar ilyen lenni.

2014. dec. 18. 15:07
 13/22 anonim ***** válasza:
82%
áháááá... azok a szutyok lakótelepi lakosok. Hát ha a felsőbb réteg gyerekeivel foglalkoznának kicsit otthon a felsőbbrendő szüleik, akkor nem lenne se idejük, se igényük a bandázásra. Talán nem vált be az ájfón mint pótmama? Megdöbbentő. Át kell értékelnem az életemet.
2014. dec. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Attol mert jomodu, meg lehet erdekes neki ez a stilus.
2014. dec. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
93%

Lehet jómódú vagy, de ezt biztos nem az eszednek vagy a műveltségednek köszönheted.

Amúgy Rothschild báró és lemennek...

2014. dec. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy a te gyereked egy jófej gyerek,aki nem nézi le a nála szegényebbeket,és összehaverkodik velük,mert velük jól érzi magát,talán jobban is mint otthon,ahol gondolom,hogy korlátozva van (hiába a sok pénz,a teló...)
2014. dec. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
A legjobban ezt imádom, mikor ilyen vélt helyzeteket kitaláltok a kérdezőről a kérdés nyomán, és még a közelébe sincs a valóságnak egyik sem. :D
2014. dec. 19. 16:16
 18/22 anonim ***** válasza:
90%
hát neharagudj,de ilyen kérdés után ez várható nem?
2014. dec. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nem kell hozza nagy logika...
2014. dec. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Pont hogy az ilyen elméletgyárosok logikája eléggé szemellenzős. A múltkor feltettem egy kérdést, egy rokonommal volt kapcsolatba a dolog. Hát pár válasz után már a szeretőjének voltam titulálva...
2014. dec. 20. 08:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!