Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, nektek lenne képetek...

Anyukák, nektek lenne képetek azt mondani, hogy ne tartson házibulit a felettetek lakó, mert zavarja a babátokat?

Figyelt kérdés

Szóval ha lenne olyan kedves és lejönne megkérdezni Titeket, hogy zavarna-e. Zenét nem szándékozik üvöltetni, de egy nagyobb bulit akar tartani, ahol nyilván nem malmozni fognak meg 10kor lefeküdni aludni.


Nektek lenne képeket azt mondani, hogy ne tartson? Mondjuk lehet, h csak illemből kérdezte meg, nem érdekelné, hogy mit válaszolok.



2014. dec. 31. 17:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem, ilyet én nem kérnék, hogy Szilveszterkor ne bulizzon. Egy estét ki lehet bírni. Olyan volt, hogy a felettünk lakó szombat 12:30-kor állt neki fúrni,megkértem, hogy halassza későbbre legyen szíves, mert pont leraktam a gyerkőcöket :) Mondjuk mi jóban vagyunk.
2014. dec. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát én őszintén nem is tudtam, hogy ő lakik felettem, nem tini, de nem is öreg a csávó. Nem nagyon szokott hangos lenni, de néha azért előfordul egy kis hangoskodás, de lenyelem.
2014. dec. 31. 17:14
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám, hogy ne tartson. Mi is mindig ébren vagyunk kb. 2-ig a 3 gyerekkel. Nem zavar, ha másnak is jó kedve van.
2014. dec. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Tőlünk tavaly kérdezték, akkor három hónapos volt a fiam. Egyértelmű volt, hogy nem mondjuk azt, hogy ne bulizzanak. Idén is megkerdeztek, idén is mondtuk, hogy nyugodtan bulizzanak.
2014. dec. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Meg hát fura, hogy ilyenkor kérdezi már meg, gondolom meghívottak lefixálva, pia bekészítve, most már úgyse lépne vissza. Igazából nem tudom hova tegyem azt se, h megkérdezte.
2014. dec. 31. 17:16
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább csak egy jelzés, hogy számítsatok rá, rendes tőle szerintem. És nem mondanám én se, hogy ne bulizzon szilveszterkor :D. A mi babánk meg szokott sírni éjjel.
2014. dec. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanám, örülnék hogy egyáltalán szólt 😊
2014. dec. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szimpatikus szomszéd. Bárcsak ilyen lenne mindenkinek. Évente egy-két alkalom, pláne szilveszterkor belefér.
2014. dec. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szilveszterkor, ha megkérdezik, ha nem, mindenhol zajonganak, ez ilyen. Nálunk nem volt házibuli, de éjfélkor kimentünk az erkélyre trombitálni a gyerekkel. Ha valaki már aludt, az nyilván erre is felébredt. Meg az este 10-től hajnali kettőig tartó tüzijátékozásra is, mert az folyamatosan ment a környéken. Ez van, a szilveszter már csak ilyen :)
2015. jan. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Természetesen nem :)

Szerintem ez csak jelzés volt tőle, udvariasságból kérdezte meg. Kedves tőle, hogy szólt miatta, érdemes a jó viszonyt megtartani :)

2015. jan. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!