Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Horvátországba megéri lakó...

Horvátországba megéri lakó kocsival kempingbe menni? Tudnátok árakat mondani?

Figyelt kérdés

2014. jún. 28. 19:51
 1/9 anonim válasza:

Itt egy horvát kemping árlistája. Nem nagyon különböznek az árak, szóval veheted ezt (majdhogynem) biztosnak. :)

[link]

2014. jún. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm:D De elég drága, inkább megérné szállásba menni? Mert gondolom ez egy éjszakára vonatkozik...:/
2014. jún. 29. 10:23
 3/9 anonim válasza:
Tök attól függ telepített vagy saját lakókocsival mész-e.Amúgy a neten kb mindent megtalálsz.Rohadt drága lakókocsizni.Ami megéri az a sátor vagy az apartmanbérlés több főre.
2014. jún. 30. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem, amúgy bérelt lakókocsi lenne szóval akkor inkább apartmant nézünk :D Köszönöm
2014. jún. 30. 11:28
 5/9 anonim válasza:

Jobb az apartman vagy sátrazás. Hangulatban is más és így is igazi felüdülést és pihenést tehetsz:)

Első voltam.

2014. jún. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hát akkor szerintem nézünk 1 apartmant :D Esetleg valaki valami szép környéket vagy jó házat nem tud mondani?:S Most megyünk először és semmit nem tudunk..:/
2014. júl. 1. 12:31
 7/9 anonim válasza:
Ez attól is függ, hogy milyen messze, merre szeretnétek menni :)
2014. júl. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A tengerpartra :D
2014. júl. 2. 11:27
 9/9 A kérdező kommentje:
Mégis csak lakókocsival mennénk, szóval valaki nem tudna szép helyeket mondani ahol sok a program lehetőség és van autós camping?
2014. júl. 5. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!