Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha nem vagytok benne teljesen...

Ha nem vagytok benne teljesen biztosak, akkor vállalnátok a 3. gyereket?

Figyelt kérdés
2 lányunk van, 2 és 6 évesek. Volt egy időszakom, amikor nagyon szerettem volna egy 3. gyereket, de a párom nem akart többet. Most kezdek ismét dolgozni, belenyugodtam, hogy így jó, nem is kell több, stb. teljesen meggyőztem magam. Erre a párom elém állt, hogy ha szeretnék miért ne legyen, de én nem éreztem azt a jaj de jó érzést, inkább megijedtem. (leginkább attól, hogy mit szólnának a munkahelyemen) Ti mit tennétek ilyen helyzetben? Lehet, hogy csak azért bizonytalanodtam el, mert nem számítottam rá, hogy a párom megváltoztatja a véleményét?
2015. jan. 1. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Várnék 1-2 évet. Dolgoznék, élnék, aztán meglátjuk.


Nekem is van, 6, 11 és 15 évesek.

2015. jan. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, de 34 éves vagyok, nem tudom, hogy belefér még a várakozás :S
2015. jan. 1. 15:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen:)
2015. jan. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Várjatok 1-2évet,belefér :)
2015. jan. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hasonló a helyzetünk. A lányunk 2 éves. a fiunk 6. Én is szeptembertől dolgozom újra, és a napokban fordult meg a fejünkben a harmadik gyerek gondolata. Most arra jutottunk, hogy ez az év a gondolkodás éve lesz. 36 éves vagyok, max 1 év a döntés lehetősége, utána már valószínűleg nem törjük ilyenen a fejünket.
2015. jan. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én jól átbeszélném a párommal,mi változott meg,amiért még is gyereket szeretne.
2015. jan. 2. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazat megvallva eddig sem volt ellene, ha becsúszott volna nem lett volna kérdés. A baráti körben mindenhol 3-4 gyerek van, ezért mindig is "győzködték", hogy ne legyen lemaradva tőlük és persze, hogy kell egy fiú is. Csak mi az elején megbeszéltük, hogy 2 lesz, és ezért fura, hogy ezt mondta.
2015. jan. 2. 13:05
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is 2 lányom van, szeretnék 3.at bár már nem vagyok fiatal, de nem azért, hogy legyen egy fiú is, mert tökmindegy fiú vagy lány, csak egészséges legyen. Szegény, milyen érzés már, hogy anyámék azért vállaltak be hogy fiuk legyen de megszívták?!

Aki így áll neki hogy csak fiú vagy csak lány legyen az inkább ne vállaljon gyereket!

2015. febr. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!