Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, milyen időközönként...

Anyukák, milyen időközönként juttok el ezekre a helyekre?

Figyelt kérdés

-szolárium

-fodrász

-körmös

-kozmetikus


És hány gyerkőc van? :)


2015. jan. 3. 14:24
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
73%

Szoláriumba soha nem jártam.

Fodrászhoz 1/2 évente talán eljutok, gyerekek előtt 2-3 havonta jártam.

Körmöshöz nem járok, szülés előtt voltam párszor, de nem volt rendszeres.

Kozmetikushoz nem járok, szülés előtt is csak gyantáztatni jártam rendszeresen.


3 pici gyerekem van.

2015. jan. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
73%

2 gyerek (2 év, 4 hónap).

Szoli: nem járok már, kb 3 éve voltam utoljára.

Fodrász: fél évente

Körmös: nem járok, rövidre van vágva a körmöm és én lakkozom

Kozmetikus: sosem voltam

2015. jan. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 Lencsibaba0121 ***** válasza:
57%
Szoliba nem járok, a gyerek előtt sem jártam. Fodrászhoz és körmöshöz akkor megyek, ha valami rendezvényre megyünk, ez kb évente 2-3 alkalom! Kozmetikushoz ritkán járok, csak ha valami probléma adódik.... talán évente egyszer! Egy gyermekem van, 18 hónapos. NEm a gyerek miatt alakult íyg, előtt esem jártam sűrűbben!
2015. jan. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
45%

Szoliba annyira nem sűrűn járok, mert elég barna vagyok.

Fodrászhoz évente 2x 3x, göndör hajam van, viszont festeni itthon befestem fekete hajú vagyok.

Körmöshöz 3 hetente, gyorsan nő a körmöm, és azért kellett mert vékony és töredező, így viszont ápolt a körmöm, nincs rá gondom.

Kozmetikushoz nem járok, mert mint mondtam barna bőrű vagyok, így nagyon nagyon ritka ha van patim vagy bármi :)

1 gyerekem van, másfél éves.

Ja és nem vagyok pláza cica, hanem rendes háziasszony, főzök, mosok, takarítok stb.

2015. jan. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Huha...idekeveredett egy besavanyodott anyuka :/
2015. jan. 3. 17:15
 16/31 anonim ***** válasza:
42%

Egy darab gyermek.

Szoliáriumba nem járok, fölöslegesnek és egészségtelennek tartom, és nem is tetszik a szolárium-szín

Fordász másél- kéthavonta

Körmöket nem csináltatok (nő magától), nem tetszik a műköröm

Kozmetikushoz kéne járni, de sajnálom rá a pénzt :(

2015. jan. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
39%
Hát plázacicának engem se lehet nevezni a legnagyobb jó- vagy rosszindulattal sem, széjjeldolgozott háziaszzony vagyok és emellett teljes munkaidőben dolgozom, de felteszem a kérdést: aki egyáltalán nem jár fodrászhoz sem, annak azért vágja valaki a haját? Vagy hogy oldja meg, hogy viselhető legyen a feje? Lófarok 0-24-ben? Utolsó voltam.
2015. jan. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

én pl soha nem járok fodrászhoz. magamnak vágom elöl és festem, hátul pedig legjobb barátnőm. nem azért mert nincs pénzem, hanem mert akárhányszor rászántam magam hogy elmenjek korábban mindig elcseszték a fejem (2 árnyalattal sötétebbre festették mint szerettem volna, vagy ha a végéből kértem hogy max 2 cm-t vágjon, akkor vágott vagy 6 cm-t..). amióta én festem és vágom barátnőmmel karöltve aki nagyon ügyes azóta nincs elcseszve a hajam.. mondjuk hátközépig érő egyenes hajam van, szóval nem ilyen 20 fokozatba vágott tépett típus, nem nehéz vágni :)


a fenti listából én kb csak szoliba jártam korábban is időnként mert problémás a bőröm és az mindig leszárította szépre. amióta megvan a kisfiam azóta is járok időnként ha "kirügyezik" az arcom :)

2015. jan. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
9%
Mi a baj a lófarokkal? Amúgy sem muszáj 0-24-ben összefogni...
2015. jan. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Semmi!!!! Csak kérdeztem! :) take it easy!
2015. jan. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!