Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, milyen időközönként...

Anyukák, milyen időközönként juttok el ezekre a helyekre?

Figyelt kérdés

-szolárium

-fodrász

-körmös

-kozmetikus


És hány gyerkőc van? :)


2015. jan. 3. 14:24
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.

Fodrász utoljára gyerekként látott, a hajam szép hosszú, a végéből anyum szokott levágni pár havonta.

A hajamat magam festem, az arcbőrömmel nincs gond, a körmömet is ki tudom magamnak festeni, a szoláriumot meg feleslegesnek tartom.

33 éves múltam, a férfiak mai napig megbámulnak, szebb vagyok smink nélkül, mink sok nő sminkkel.

Amúgy is a természetesség híve vagyok.

2015. jan. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
mi a baj a 18as válaszommal hogy le pontozva le tudnátok írni?
2015. jan. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 Julie S ***** válasza:

En ezek kozul csak fodraszhoz jartam rendszeresen. Szoliban es kozmetikusnal a ket kezemen meg tudom szamolni, hogy osszesen hanyszor voltam eletemben. Kormosnel soha.


Gyerek ota ugyanugy 3-4 havonta jarok fodraszhoz, ahogy elotte is. Egy 15 honapos lanyom van.

2015. jan. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
54%

1 gyerkőc.

Szoliba nem járok, igazán előtte is hébe-hóba jártam ha épp olyan hangulatom volt, vagy túl korán értem a körmöshöz. :)


Fodrásznál kb egy éve nem jártam. Mielőtt megszületett a fiam kb havonta jártam, aztán el lett cseszve úgy a hajam hogy 1cm-esre vágattam csak hogy kinézzen valahogy, majd növesztettem mind addig míg egy barátnőm nem kezdett el fodrásznak tanulni... :) Most megint hagyom hagy nőjön. Festeni magamnak festem.


Kozmetikushoz nem is jártam, egész szép a bőröm. A szemöldököm bajos, nem tudom magamnak szedni, viszont 6-700Ft-ot sajnálok rá. De azért a barátnők közül valakit mindig elkapok hogy szedje ki.


Körmöshöz a fiam előtt 3 hetente jártam. Azóta a körmösöm elköltözött, meg anyagilag is sajnálok rá havi 4-5ezret, viszont szerencsés vagyok mert a régi körmösöm mindig tanítva csinálta nekem, így már magamnak építem.

2015. jan. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

szoliba nem járok (régen jártam rendszeresen)

fodrászhoz 4 hetente megyek

körmös: szintén nem járok (gyerkőc előtt 4 hetente jártam), most néha gél-lakk, néha sima lakk, néha semmi :)

kozmetikus: ritkán kb. évente-félévente 1x, de most megfogadtam hogy legalább kéthavonta eljárok majd.


1 gyerkőc van

2015. jan. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Szoláriumba nem járok, felesleges lenne, hófehér a bőröm, a nap se fogja meg soha.

Fodrászhoz kb. 3 havonta, rengeteg a hajam és iszonyú gyorsan nő, én nem tudom magamnak ráncba szedni.

Körmöshöz 3 hetente, géllakkom van.

Kozmetikusnál legutóbb az esküvő előtt jártam, az arctisztítást megoldom magamnak itthon, szemöldököt szintén, bajuszom (egyelőre) nincs.

Egy 3 hónapos lányom van. Hogy ez munka mellett hogy alakul majd, azt még nem tudom, meglátjuk.

2015. jan. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

szoláriumba soha nem jártam ,

fodrász évente 2x

körmös soha

kozmetikus meg már jó régen ,nem csunya ha kell itthon kitisztitom.

3 gyerekes.

2015. jan. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Szoliba így télen havonta elmegyek.

Fodrásznál több, mint 1 éve voltam, mert messze lakik a sajátom :(

Körmösnél először és utoljára 2 éve az esküvőnk előtt.

Kozmetikusnál sminkelés miatt voltam a szalagavatóm előtt.


Két kicsi gyerekem van.

2015. jan. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Szoliba telente pár alkalommal, de ez kiszámíthatatlan, néha egyáltalán nem megyek. A nagyon szolibarna színt én sem szeretem.

Fodrászhoz fixen 2 havonta járok hajat festetni és vágatni.

Körmöshöz 3-4 hetente (sima egyszínű géllakkom van, a körmöm pedig nagyon rövid, nem lóg túl az ujjamon, de sajnos iszonyú béna vagyok, még ezt sem tudom magamnak megcsinálni) :)

Kozmetikushoz havi 1x járok szemöldökszedésre és fazongyantára és évi 1-2x nagy arckezelésre.

2015. jan. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Ja és 2 fiam van.
2015. jan. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!