Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A félig állatok miért vállalha...

A félig állatok miért vállalhatnak gyereket?

Figyelt kérdés

Igen, egy amolyan "felhergeltem magam" kérdés, és tudom, hogy csinálhattam volna azt is, hogy nyugodt maradok. Tudom azt is, hogy ordít a kérdésen, hogy "és nekem miért nincs rá esélyem" lenne a teljes. Mégis, árulja már el valaki, lehetőleg az érintettek is, hogy miért vállal gyereket olyan, aki 1) nyolc vagy több év alatt alulmaradt az alapszókincs helyes írásmódjának elsajátításával folytatott harcában, vegyes okokból, 2) annyi agya nincs, hogy embernek való nevet adjon az új játékának, ha már emberről beszélünk, és 3) kitalálható alapdolgokat nagyszülőtől, szülőtől, vagy végső esetben google-től és szakosodott portáloktól is lusta legyen "megtudakolni"?


Leesik az álla annak, aki évek óta már csak frissíti az ismereteit a felelősségteljes gyermekneveléshez kapcsolódó témakörökben, közeleg a harminchoz, esélye nincs több költözés és több, hosszabb pénztelenség nélkül megúszni az elkövetkezendő két évtizedet, tudatában van annak, hogy bőven van mit megismernie, és józan mérlegelés alapján halasztja a gyerekvállalást, képes jó hatásfokú fogamzásgátló módszereket használni hiba nélkül, stb... Szerinted a törvény még támogatja is, hogy lehetőleg a funkcionális analfabéták egész hada pakolja a kölköket évekig a nagyvilágba, olyan következő generációt hozzon létre, ami már tényleg szinte kéri, hogy elnyomják? Hogy azok neveljék fel a következő generáció igen bő felét, akik meghatározó viselkedésmintaként a teljes kudarcuk verbális körülbástyázását örökítik át az életre felkészítő, érett és józan szemlélet helyett? Kell ennek így lennie?


2010. febr. 5. 11:25
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
41%
Ennyi rosszindulatú embert!Ti is állatok vagytok!Szörnyű!19 hetes kismama
2010. febr. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
51%
mondcsak 12:04 hány éves vagy ? tod mit ha nem hiszelnekem akkor nem hiszel ez van !
2010. febr. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
51%
ja 3 éve jöttem ide horvátországból magyar vagyok de 5 hós koromban oda költözünk !
2010. febr. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
51%
látod te semm tudsz semmit rólam és én se rólad ;)
2010. febr. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:

Én biztos, hogy idősebb vagyok, mint te....Vagyis remélem, mert így a kreténségedet betudom a zsenge korodnak.

Nőjj fel!

2010. febr. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
34%
19 hetesnek: te mindenkivel szolidaritást vállalsz? Nem kellene.
2010. febr. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
68%
Nem!Csak szörnyű ezeket olvasni!Felkelleni itt mindenkinek nőnie!TI még GYEREKEK vagytok?Ők szokták ezt csinálni!19 hetes kismama
2010. febr. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
0%

Ja, azt még kifelejtettem: annyira tudtam, hogy külföld is lesz a sztoriban. Gondolom ezért nem tudsz helyesen írni. :-))

Jó babavárást, próbálj valami értelmesebb nevet találni nekik!

2010. febr. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
51%
Nem értem hogy függ össze a Gyerekvállalás Nevelés témához ez a kérdés!!
2010. febr. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
0%
tök anyaszállásnak tűnik a helyiség ahol dzsenifer fotózva lett.ide születik még 2?ki támagogatja őket?mi adózok?
2010. febr. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!