Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Antitalentum anyuka a konyhában?

Antitalentum anyuka a konyhában?

Figyelt kérdés
Van itt még olyan rajtam kívül, aki a legegyszerűbb kaját is elszúrja, és bár odavan a gyerekeiért, rendeli a kaját, mert jót akar nekik??
2015. jan. 6. 15:04
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
7%
Jó béna lehetsz. Én 17 évesen tanultam meg főzni mert akkor lettem anyuka. Akarat kérdése.
2015. jan. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Köszi az építő jellegű választ.
2015. jan. 6. 15:11
 3/43 anonim ***** válasza:
92%
Jó béna lehetsz, első. Én 27 évesen lettem anyuka, mert előtte védekeztem. Minden akarat kérdése.
2015. jan. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 edit1979 ***** válasza:
97%
Szia! Bár én jól főzök, a kislányom bölcsis és ott eszik. Nem mindenki tehetséges a konyhában, ne keseredj el! Ha találtál egy jó helyet, ahonnan tudsz rendelni, miért ne?
2015. jan. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
77%
Gyakorolni kell. Én a sütèssel voltam így. Mindig cukrász sütit vettem. Aztàn elkezdtem sütögetni. Még most is van úgy, h eltolom, de a gyerekek eszik. Nem elítèlendõ szerintem, de elõbb v utóbb mèg kell tanulnod fõzni.
2015. jan. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
8%
Kedves 3! Énis védekeztem, csak nem vagyok gyilkos hogy elvetessem a gyerekem. És azóta 6 éves nagylány, soha nem a szülők nyakán éltünk! Minden akarat kérdése :)
2015. jan. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj egyszerűbb ételeket csinálni. Ha megtanulsz pl.pörköltet főzni, már tudod variálni (hentes tokány,pásztor tarhonya). Ne keseredj el, bele fogsz jönni 😊
2015. jan. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se add fel :) en es rengeteg kajat dobtam ki mire tenyleg jol sikerultek az eteleim. Az izerzekem nagyon jo, ellenben mindent szetfozok.

30 eves vagyok es kb 2 eve vagyok joban az elesztovel. Elotte csak sutoporos sutiket tudtam csinani. Iden karacsonykor tanultam meg igazan jo pogacsat sutni :) (pedig ha 150szer nem, egyszer sem probaltam)

A rendeles meg nem gaz! Kiserletezz ha van kedved hozza :)

2015. jan. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
86%

Mit és hogyan szúrsz el?

Egyébként tényleg vannak izomból béna emberek, akik tényleg oltári tehetségtelenek valamiben. Nálam pl. ilyen a kötés és a varrás. Nagyon szeretnék szépen kötni és varrni, de max. egy pici szakadást vagy gombot tudok felvarrni. Szegény nagyim mit küszködött velem, amikor kötni tanított... máig emlegeti.

Ha van indíttatásod, hogy főzz, akkor próbálkozz. Eleinte csak egyszerűekkel kezd. Egyébként javaslom hozzá a Frank Júlia féle szakácskönyvet, ebben nagyon alap receptek, leírások vannak, amolyan kezdő háziasszony útmutató. Vagy ilyen a Zsenka néni: Szegény asszony szakácskönyve. Ebben is alapreceptek vannak, sok segítő leírással. Nem mai egyik sem, de én ezeken kezdtem az alapokat 14 évesen.

Egyébként hiába főzök már 16 éve, most karácsonykor sütöttem meg életem első, igazán sikeres, omlós piskótáját. Úgyhogy... jó szakács is holtig tanul. :)

A jó konyhához jó alap is kell, tehát legyenek eszközeid, jó késeid, időd és kedved és akkor belevághatsz.

Vagy... nincs egy jó barátnőd, akitől tanulhatnál?

2015. jan. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:

Már azt hittem ufo vagyok.Én is mindent elcseszek, pedig mindig új reménnyel állok neki főzni.

Mostanában üvegeset adok neki.

Szóval nem vaygunk egyedül.

2015. jan. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!