Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Akik otthon vagytok...

Anyukák! Akik otthon vagytok a babával/gyerekkel, ti sminkeltek otthonra?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem,mert anno a férjem sminkben ismert meg.Minden nap sminkeltem a munkahelyemre magam.

Mióta itthon vagyok a gyerkőccel,nem sminkelek itthonra egyáltalán,csak akkor ha megyünk valahova.

A férjem megjegyezte tegnap,hogy ő igényelné,hogy itthonra is tegyek fel egy kis sminket. :/

Ti sminkeltek otthon?Ha igen,mennyire?


2015. jan. 8. 12:13
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
86%
De furi...az én férjem kócosan és lepelben is örül nekem :) egyébként nem, itthon nem sminkelek.
2015. jan. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
86%
Nem, semmi értelme nem lenne. A gyerekkel játszáshoz, házimunkához nem kell smink. Ha megyek valahová, akkor kis sminket felteszek. Esetleg, ha a férjed igényli, akkor mire hazaér, dobj fel egy kis sminket.
2015. jan. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2015. jan. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
97%
Nem. Itthonra nem, és amikor elmegyek, akkor is csak akkor, ha olyan helyre megyek, ami ezt igényli (pl. boltba nem :)). Ha a férjed igényli, és neked nem teher, csináld! Az én férjem nem szereti a mesterséges dolgokat, megdícsér, ha sminkelek, de alapvetően anélkül szeret. Akkor dícsér a legőszintébben, amikor pl. itthon, edzés után, csatakosan, kócosan heverek a földön, boldogan elfáradva... ilyen fura időpontokban kapom a legszebb bókokat.
2015. jan. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
83%

Nem, még utcára sem. Max. ha vmi alkalom van, pl. esküvő.

A férjem amùgy sem szereti a sminket.

2015. jan. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
43%

Itthonra nem mert nincs értelme a gyerek csak szétkenné, "le/benyalná".

Nem a sminktől lesz szép és igényes egy nő. (Számomra nagyon kiábrándító lenne ha a párom azt mondaná, hogy sminkeljek, mert úgy jobban tetszem neki.)

2015. jan. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Időnként, de csak a magam "szórakoztatására". A férjemet egyáltalán nem érdekli. Ő akkor is szépnek lát, ha én rosszul vagyok magamtól :) Inkább egyébként akkor szoktam, ha megyek is valahova, akár csak boltba. De csak szolidan.

Nekem kicsit az fura, hogy a férjed így ismert meg. Én is sminkelek munkába, de attól még milliószor látott otthon a férjem smink nélkül, szóval ez nem valami meglepetés neki :)

2015. jan. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
97%

én sokszor szoktam, mert szeretem, nekem nem teher, de nálunk ez nem elvárás .....szerintem a férjem észre sem veszi :)

kis alapozó, spirál, ceruza szokott lenni, ....igazából magam miatt teszem...

2015. jan. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Itthonra nem, felesleges. Mikor elmegyünk akkor is csak egy kis spirált.
2015. jan. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
33%

Nem, ennek ellenére kíván a férjem, sőt...

De ha kérné, sminkelnék, mire hazaér.

2015. jan. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!