Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Óvodai problémák? Mit tennétek?

Óvodai problémák? Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Ma az óvónő rászólt a férjemre hogy jöhetne előbb a gyerekekért, mert szólt Neki a ügyeletes ovónő hogy későn megy.

Férjem 4 és negyed 5 között ér oda, később soha.

Én itthon vagyok a legkisebbel, de nincs 2 kocsink, pedig csak így lenne megoldható hogy én előbb menjek értük, férjem meg a munka miatt nem jöhet el előbb...

Az ovónő még egy olyan szöveget is letolt neki, hogy hát az anyukák nem is maguknak szülik a gyereket, mert a gyeden lévő anyukák akik az ovihoz közel laknak sem mennek el előbb a gyerekekért, hanem ott hagyják őket végig az oviba...hozzá tette hogy nem nekünk szól ez, (de akkor kérdem miért osztja meg velünk???)

Komolyan eddig is pokróC stílusa volt a nőnek, de most kiverte a biztosítékot.

Arra gondoltam hogy felhívom az ovodavezetőt hogy tényleg ekkora probléma hogy így megyünk a gyerekekért ?

Meg megmondom az ovónőnek hogy beszélni akarok vele is erről a stílusról, mert ez nekem nem tetszik...

ha meg nem tudunk megegyezni én nem akarom hogy egy ilyen ember legyen a gyerekeimmel.....akkor inkább elhozom őket az oviból...

Szerintetek ez hülyeség ? hagynom kellene és úgy tenni mintha minden okés lenne ?

Ti mit tennétek?


(köszi hogy elolvastátok !)


2015. jan. 8. 13:16
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

teljesen össze zavart ez az egész,

nem tudom hogy a gyerekek mit szólnának ha hirtelen csoportot kellene váltaniuk, de abban sem vagyok biztos hogy jó-e hogy ilyen rossz indulatú, igazság bajnoka óvónő van velük...

a másik óvónő egy tündér, igazi tyúkanyó, míg ez az óvónő nagyon érdekes stílusú....


este a férjemmel megbeszéljük a dolgokat...

2015. jan. 8. 15:13
 12/13 A kérdező kommentje:
amúgy szinte biztos vagyok benne hogy az ovodaigazgató nem tudja hogy a helyettes tanárnő meg ez az ovónő sietteti a szülőket,meg leszúrja őket ha "későn" mennek
2015. jan. 8. 15:15
 13/13 anonim ***** válasza:
én értem miért a vezetővel akarsz beszélni és van benne ráció. mert ha az óvónővel beszélsz ugyanúgy szemétkedhet utána a gyerekkel vagy a pároddal, viszont ha a vezetője megy oda hozzá, hogy panasz érkezett rá, akkor valószínűleg behúzná a fülét-farkát és meggondolná, hogy akadékoskodik e még. én a vezetőjének szólnék, ha olyan a személyisége akkor nem fogja érdekelni, hogy te próbálod vele szépen megbeszélni a dolgokat. persze, ha nyitott és látsz rá esélyt hogy így is rendeződhet akkor megpróbálhatod előtte vele megbeszélni, de ha esélytelennek érzed, akkor menj egyel feljebb.
2015. jan. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!