Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért kell egyszerre hőmérőzni...

Miért kell egyszerre hőmérőzni? Csak én nem értem?

Figyelt kérdés

Sok kérdést látok itt, hogy "szeretnénk elkezdeni a próbálkozást, hogyan kell hőmérőzni?"


Kérdem én, miért? Az oké én azt megértem ha valakinek hosszú ideje nem jön a baba az természetesen kipróbálja. Na de miért kell ezzel kezdeni?


2015. jan. 9. 18:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
sok családban például utazik egy csomót a férj, így legalább be tudják lőni, hogy mikor kellene együtt lenni. De biztos van még egy rakat ok.
2015. jan. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%
Mi ezzel a problémád? Miért ne?
2015. jan. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Miért ha hőmérőzik akkor nem fog utazni a férj?


Nekem 3 gyerekem van és sosem figyeltem magam...

2015. jan. 9. 18:49
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
lehet, hogy átszervezi akkor. Honnan lehet ezt innen mégis megítélni? Olvastam már egy csomó olyan sztorit, ahol meg voltak nyugodva, mert középidőben együtt tudtak lenni, máskor meg nem. A gyerek viszont nem jött. Kiderült, hogy a peteérés meg abszolút nem akkor volt. Szerintem ilyen esetben nagyon is jól jön. De hogy ez bárkinek miért fáj meg miért szúr szemet, abszolút nem értem.
2015. jan. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nekem ez nem fáj :D Látom értelmezni nagyon nehéz egyeseknek a kérdést :D


Csupán érdekelne hogy miért ezzel kezdeói valaki? Miért nem akkor szexelnek, amikor kivánják egymást?? (Tudjátok a természet rendje)

2015. jan. 9. 19:06
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
egyesek meg nem értik a választ...Felhúzott ma a 3 gyereked és itt vezeted le, vagy mi?
2015. jan. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem húztak fel egyáltalán. Csak érdekel a dolog. Többet ne írj ide. Köszi
2015. jan. 9. 19:09
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi meg probalkozni sem kezdtunk, majd csak a nyaron, de mar homerozok. Azert, mert sosem volt 28 napos a ciklusom, hanem sokkal hosszabb es nem rendszeres. Szoval kivancsi vagyok, hogy van e egyaltalan peteeres. De orvoshoz is elmentem persze, de megnyugtat, hogy nem akkor nezek mint a lukinyul hogy nem jon a baba. Valamint mi majd ki akarjuk probalni, hogy ovu elott vagyunk egyutt hatha lany lesz. De persze ha fiu lesz sem baj, csak proba lesz.
2015. jan. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
??? már bocsáss meg, válaszoltam normálisan. Olvass már vissza. Annak megszabása, hogy mikor és hová írok, még jelenleg nem tartozik a feladataid közé.
2015. jan. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

8as köszönöm szépen az épeszű választ :)


A kérdést nem rosszindulatból tettem fel, hanem mint már említettem érdekelnek az okok :)

2015. jan. 9. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!