Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyereknevelés és munka ti...

Gyereknevelés és munka ti hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés

Tanácsra lenne szükségem.

Helyzet: mindketten dolgozunk kb heti 2 alkalommal kell vigyázni a gyerekekre (ovisok). Eddig anyósom jött..de azt mondta nem akar többet vigyázni rájuk...élni szeretné az életét. Azt mondja keressek másik munkát....igazábol örülök hogy talàltam munkát. Majd nyáron lesz meg az érettségim..anélkül nehéz munkát találni.

Más nincs aki vigyázzon rájuk. Bébiszittert akarok kereseni de anyósom háborog nehogy már fizessek érte.

nem tudom mi lenne a jo.



2015. jan. 10. 07:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha anyósod "élni szeretne" - amihet 100%-osan joga van -, és emiatt nem vállalja a gyerekre vigyázást, akkor ettöl kezdve NINCS JOGA beleszólni, hogy miként oldjátok meg a problémát.


Szerintem a bébszitter jó megoldás, általában sokkal megbízhatóbb, mint aki "ingyen" jön, vagy ha nincs kedve, akkor nem jön.

Ha anyósod "háborog, nehogy már fizessek érte", akkor javasold neki, hogy fizesse ö, akkor nem kell neked!

2015. jan. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Anyósodnak mond meg,h menjen nyugodtan élje az életét, de te is a sajátodat fogod bébisziterrel.

Te se szólsz be neki,h miért nem tud heti2x az unokáival lenni,ő se szóljon be, h te meg heti 2x másra bízod.

2015. jan. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én úgy oldom meg,hogy beadom Anangát az anyósmhoz.. Akár 3-4 napot is anyósomnál marad..
2015. febr. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!