Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elvek és valóság. Mi változott...

Elvek és valóság. Mi változott, miután megszületett a kicsi?

Figyelt kérdés

Tervezzük a babát a párommal, ha minden jól megy (ujjak keresztbe, drukkolás indul), idén már hármasban töltjük a Karácsonyt.


Sokáig gyerekekkel dolgoztam, láttam szülői hibákat, amiket nagyon szeretnék elkerülni. Megvan a magam elképzelése - persze nagy vonalakban- arról, hogyan szeretném nevelni a kicsit majd. Nincs rajtam rózsaszín szemüveg, pontosan tudom, hogy ezek nagy részét majd a hátam mögé hajítom, ha a helyzet és a gyerek érdeke úgy kívánja, de azt azért nehezen hiszem, amit a kisgyerekes anyukák mondanak, hogy MINDEN elvemet elhajíthatom, mert a gyerek lesz az úr. Miért? Legjobb tudomásom szerint a szülő a "főnök", a felnőtt, neki kell(ene) a megfelelő úton terelgetni a gyereket, és nem hagyni, hogy a fejére nőjön.


Hétköznapi dolgokra és elvekre is kíváncsi vagyok. Minden példa és tapasztalat jöhet. Akartad, hogy egy ágyban/szobában legyen veletek a kicsi? Ez változott? Hogyan alakult a napi rutin? Hogy kezeled a hisztiket? (Ez különösen érdekel.) Párodból milyen szülő lett? Sikerült férfi és nő maradnotok, vagy csak anya és apa lettetek? Mik a tapasztalatok? Mire számíthatok?



2015. jan. 10. 13:34
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
90%
Egyet ertek az utolsoval.
2015. jan. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!