Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudom, hogy fura kerdes, de...

Tudom, hogy fura kerdes, de van kozottetek kos anyuka akinek skorpio gyermeke van? Hogy jottok ki egymassal? Sok a harc kozottetek?

Figyelt kérdés

2015. jan. 14. 12:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
59%

Jelen! :D Én amolyan igazi, ízig-vérig kos vagyok, aki tényleg fejjel megy a falnak, nem hallgat senkire, szóval az összes, amit el szoktak mondani a kosokról :)

A fiam meg skorpió, sőt, a párom is, szóval nálunk tényleg napi szinten előkerül valami vita, de hamar elsimítjuk.

Hét éves a fiunk, nem mondanám, hogy olyan brutálisan sok harc lenne vele, de tény, hogy elég erős akarata van, mint ahogy nekem is, de azért tudja, hogy hol a határ, vagy legalább is mostanra már megtanulta. Én meg az elmúlt hét évben elég sok türelmet tanultam, szóval ha róla van szó, képes vagyok nem a pillanatnyi hangulatomra hagyatkozva dönteni, hanem józanul, megfontoltan döntést hozni a legtöbb kérdésben.

Lehet, hogy ez azért alakult így, mert idősebb lettem hét évvel, lehet, hogy a fiam volt rám jó hatással, nem tudom :)

2015. jan. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
59%
Ja, amúgy meg mi már tavasz óta folyamatosan próbálkozunk a tesóval, és őszintén szólva engem marhára nem érdekel, ha esetleg a kicsi is skorpió lesz, csak jöjjön már végre össze :)
2015. jan. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az egyik nullára pontozott vagyok, skorpió gyerekkel. Szerintem várjatok. Én annyira nem vagyok fanatikus, de annyira féltem a skorpiótól, hogy már komolyan olyanokon is agyaltam, hogy bárcsak hamarabb megszületne, hogy még a mérlegbe essen. Szörnyű. És nem is pont az erős akarat miatt, hanem a bosszúálló hajlam miatt. A halak jegyű gyerekem is borzasztó akaratos. De a skorpió megjegyzi, ha vmi nem tetszett neki és bosszút áll érte, és már 3-4 évesen gyönyörűen manipulálta az embereket. Ha újra kezdhetném, jobban foglalkoznék az időzítéssel.
2015. jan. 16. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!