Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A szomszéd néni mesélte, hogy...

A szomszéd néni mesélte, hogy lekváros kenyeret adott a 4 hónapos unokájának, mert "annyira nézte" ahogy ették (csak egy falatot). Ti szólnátok a szülőknek?

Figyelt kérdés
Azt mondta nem mondta a menyének mert úgy sem engedné... A babának láthatólag nincs baja.. de mi van ha legközelebb valami olyat ad neki amitől lesz? Mit csinálnátok? Inkább ne avatkozzak bele vagy szóljak?
2015. jan. 15. 16:14
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
15%

nem hiszem hogy egy falat lekváros kenyér ártalmasabb lehet neki mint a tápszer. a tápszer sem anyatej, és azt is csinálják, gondolom tartósítják is.

de egy 4 hónapos gyerek amúgy mindent néz, nemcsak a legvároskenyeret :D

2015. jan. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
38%
NEKED ehhez semmi közöd, törődj a magad dolgával!
2015. jan. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező:írd majd meg,mi lett a történet vége!
2015. jan. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
23%
Bolhából csinálsz elefántot!Semmi baja nem lesz a gyereknek tőle,nem mérgeket tuszkol bele a gyerekbe hanem egy falat ártalmatlan lekváros kenyeret!
2015. jan. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
73%
Én szólnék. Szerintem fontosabb egy baba egészsége, mint a jószomszédi viszony. Persze igyekeznék finoman tálalni a dolgot, de akkor is. Ha fordítva képzelem el a helyzetet, és az én babámnak adna valaki ilyesmit a tudtomon kívül, én örülnék, ha valaki figyelmeztetne.
2015. jan. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
96%

Én is örülnék. Jó tudni, h kire bízzuk a gyereket. Nem a lekváros kenyéren van a hangsúly, hanem azon, hogy ha a nagyika telibeszaarta, h én azt mondtam, h babám még csak anyatejet/tápszert kap, akkor más utasításomat is pont így telibe fogja szaarni, csak mert neki más a véleménye. Ettől meg én nem leszek nyugodt. Nekem, ha kell segítség, olyan kell, akiben feltétlenül megbízhatok. Ezért jobb egy fizetett bébiszitter. Ha azt mondom neki, nincs tévéztetés, nincs csoki ebéd előtt, akkor be fogja tartani, ha pedig nem, akkor elküldöm.

Én is bébiszitterkedtem, soha nem írtam volna felül a szülő utasítását. Akkor sem, ha én másképp láttam jónak.

2015. jan. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
65%
24-es válaszoló:nagyon tévedsz!Mivel nincs még hozzászokva egy ekkora baba a DARABOS ételhez,simán félre nyelheti.Annak pedig tudjuk,hogy mi lehet a végeredménye...a fejletlen bél-traktusról nem is beszélve.Idő kell,amíg a bélbolyhok kialakulnak,és alkalmassá válnak ilyen fajta ételek feldolgozására.Szerintem gusztustalan dolog egy nagyszülőtől,ha csak azért is dafke mást tesz,mint a szülő.Nekünk 3 gyerekünk van,és szerencsére egyik oldalról sem ütköztünk ilyen alantas viselkedésbe.Nagymamának is volt lehetősége gyereket nevelni,azt tette és úgy,ahogy akarta,és ahogy neki tetszett.Talán ő is tisztelje meg ennyivel a másik anyukát.
2015. jan. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
45%
Nagybátyámmal 4 hónaposan fasírtot etetett a 2 éves bátyja. Még mindig él mindkettő.
2016. nov. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!