Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Segítséget kérek. Van egy...

Segítséget kérek. Van egy adott élethelyzet ahol komoly anyagi problémák vannak, a nő minden gyerekkel és háztartással kapcsolatos dolgot fizet, a férj minden tőle telhetőt megtesz, sőt (és ezen nem is lenne konfliktus)?

Figyelt kérdés

azonban most a nőnek el kéne számolni mi került ezen olyan sokba, hogy nem tudott félre tenni az anyagi helyzet javítása érdekében?Nem tettem el a blokkokat.Szerintetek mennyibe kerül egy gyerek etetése ,ruházása,óvoda,onnantól hogy fedél legyen a feje felett,ami ebből lejön az a családi pótlék. Számoljunk havi költségeket.

Kérlek kerüljetek minden negatív ítélkezést, egyik fél felett se törjetek pálcát.Van elég elég bajunk. :'(


2015. jan. 18. 17:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kinek kell elszámolni? A feleség a férjnek?
2015. jan. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%

Csak a gyerek mennyibe kerül.

Huh

Mi mindennek kb a negyedét számoljuk a kislányunkra.

Ha balhézik, tedd el a blokkokat.

Nekem a férjem egyszer balhézott be, hogy szorom a pénzt.

Egy hétig gyűjtöttem a blokkokat és megkértem, mutassa meg, mi a felesleges tétel.

Azóta csendben van ezügyben. :)

2015. jan. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Feleségnek a férj felé.
2015. jan. 18. 17:35
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát ezt így nehéz, ahány ház, ahány igény stb.


Nálunk féláron esznek a gyerekek.(3 van)

Az ovis foglalkoztatók 1.000 Ft.

Ruhát öröklünk, turkálunk, Tesco-ban veszünk.


Naponta elfogy 2 l tej minimum!


Mi hetente tartunk nagyobb bevásárlást, az 20.000 Ft/hét.


Menüt eszünk a férjemmel, egy helyen dolgozunk, ez 1.000 Ft/nap kettőnkre.


Áram 10.000, víz 6.000, net és tv 8.000, van autónk, havonta kb.10.000 a benzin.

2015. jan. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez annyira egyéni,hogy ki mennyit költ.Kinek mi az igénye,illetve mennyiből "nyújtózkodhat".


Nálunk a 2 gyerek ebédje(bölcsi,ovi) 16.000ft,ruha változó.Még ezeken felül elmegy kajára,tisztálkodásra kb 100000-110000ft.

2015. jan. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ja a igen a lakás +rezsi még kb 100000ezer,+ nálunk is a benzin 20 ezer
2015. jan. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De az fer hogy ezeket a költségeket az egyik fél állja csak ami a gyerekre vonatkozik? Közös kisfiú. Persze a férj nem tudja mert hosszas táppénzen van , nem ebből van a gond hanem nem ismeri el hogy ezzel a feleség igen is ő érte is tett!
2015. jan. 18. 18:05
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha nem ismeri be, ott nagyon nagy bajok vannak...nálunk közös kassza van, nincs én pénzem, te pénzed. Sőt, csak a férjemnek van bankszámlája, arra megy az én fizetésem is. Aztán mindent közösen vásárolunk. 3 gyerekünk van, mint írtam.
2015. jan. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekünk is közös a kassza.
2015. jan. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
43%

Jaj, kérlek, EZT gyerek előtt kellett volna megbeszélni!


Eszem ágában nem lenne olyan embernek szülni, aki szerint csak az én dolgom a gyereket ellátni (minden tekintetben - nem csak anyagilag, hanem fizikálisan is).


Neked is megvolt erre a lehetőséged, hogy eldöntsd: szülsz-e egy szarrágónak, vagy sem. Edd meg!

2015. jan. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!