Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normális hogy úgy érzem nekem...

Normális hogy úgy érzem nekem nem lehet gyerekem?

Figyelt kérdés
Lehet inkább pszichológus kellene,de évek óta úgy érzem,hogy annyira-de annyira akarom hogy saját gyerekem legyen,hogy pont ezért nem fog valóra válni.Elvileg nem vagyok kivizsgálva,hogy lenne bármi gond.De valahol legbelül úgy érzem én ki fogok maradni ebből.30n
2015. jan. 18. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
En is ereztem ilyet hogy nem fogok tudni teherb esni,nem tudom meg milyen anyanak lenni. Stb. Nem tudom miert feltem elöre... nincs magyarazatom ra. Talan azert mert amugy is kicsit pesszimista termeszetu vagyok.
2015. jan. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én annyi rossz történetet hallottam, hogy emiatt voltak félelmeim, hogy nem fog sikerülni!

Aztán mikor párommal elkezdtünk próbálkozni, kislányunk első hónapban megfogant. :)

2015. jan. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1.neked végül lett gyereked?mi még csk pár hónapja nem védekezünk,és elég kevés időt tudunk együtt lenni.igaz a karácsonyi 2hetet végig szerelmeskedtük,de abból se lett semmi.lehet a belső félelmeim miatt,de világ életemben îgy éreztem.fogalmam sincs hogyan küzdhetném le ezt az érzést.
2015. jan. 18. 20:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom normális dolog-e, de én is így éreztem. 4 évig nem jött a baba. Bennem is ez az érzés volt. Minden annyira klappolt az életemben, hogy úgy gondoltam, tuti nem lehet babám, mert nem lehet minden tökéletes. Az elején még stresszeltem, hogy miért negatív a teszt mindig. Aztán beletörődtem. Elfogadtam, hogy nem lehet és kész. A férjemmel megbeszéltük, hogy sokan vannak, akiknek nem lehet és mégse zúgnak össze, hanem próbálnak más életcélt találni. Aztán kiment külföldre dolgozni és egyszer meglepetésből haza jött. Mondanom se kell, hogy mekkora volt az öröm :). Visszament dolgozni én pedig maradtam itthon. Teltek múltak a hetek és egyszer rájöttem, hogy nem jött meg. Bevillant, hogy lehet, hogy terhes vagyok? Azzal a lendülettel mentem tesztet venni. Megcsináltam és persze negatív volt. Nem esett zokon tulajdonképpen, tudomásul vettem. Mikor kiakartam dobni, akkor lepődtem meg, mert pozi lett a negatívból :D Most ott szuszog a kiságyban a kislányom. Szóval ne add fel! Remélem téged is kellemes meglepetés ér. Amúgy a hatalmas megérzésem nem csak itt mondott csődöt szerencsére. A 9 hónap alatt meg voltam róla győződve, hogy biztosan valami baj lesz és nem lesz egészséges a babám. Tévedtem, mert egy gyönyörű, egészséges, stramm kislányom van, aki még a vasszeget is megenné D:
2015. jan. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1 vagyok. Van egy fiam igen. De nehez volt az idaig vezeto ut. Több eves probalkozas,vegul sikerult a teherbeeses,de koraszulesem lett,baba meghalt. Utana mikor mar valamennyire összeszedtem magam,ujra probalkoztunk akkor mar azonnal az 1 honapban összejott. Most lesz 6 eves. :) te se add fel meg ha neha nagyon nehez is. Sikerulni fog. Egyebkent a regi sikertelen evekben mindig azon gondolkoztam,hogy de jo lenne a jovobe latni,mert akkor tudnam hogy lesz e gyerekem es ha igen nem gorcsolnek ra. Tudom butasag,de akkor mit megnem adtam volna ezert. :)
2015. jan. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást.a remény még megvan.
2015. jan. 19. 10:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, lett végül baba? Most én vagyok ugyanebben a helyzetben, szívesen elolvasnám mi lett veletek. :)
2021. máj. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!