Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem gondoljátok, hogy jobbak...

Nem gondoljátok, hogy jobbak lennének a gének, ha fiatalon szülnének a nők?

Figyelt kérdés
Én már 1979-ben is születhettem volna, de anyámék nem akartak gyereket pediglen már házasok voltak. 1993-ban születtem nem is lettem szép... Holott anyám nagyon szép nő volt apám meg helyes. Azért ez így frusztráló.
2015. jan. 19. 13:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ha már szép nem vagy, legalább h*lye ne legyél.


Habár a 40 feletti (nem 35!!!!!!!!) nők esetében sokkal nehezebb a teherbeesés, és van bizonyos kockázata bizonyos betegségeknek, de ennek semmi köze nincsen a génekhez ebben a formában.

Ugyanazokkal a génekkel rendelkezik az ember a születésétől a haláláig. (Leegyszerűsítve, ezért ráncosodunk: a génjeink is öregszenek. Ha nem öregednének, hanem változnának, akkor örökké üdék és frissek lennénk, hamvas bőrrel.) Az, hogy te melyikeket kaptad... Ez szerencse kérdése.


Ha másik spermium termékenyíti meg anyukád petesejtjét, akkor más ember leszel. Ez még ugyanazon az aktuson belül is előfordulhatott volna, hiszen milliónyi spermium versenyzett. Nem kell ehhez előbb, vagy később, pláne nem évek különbségével szexelni. Ha lenne fiatalabb tesód lehet, hogy ő szép lenne, az idősebb meg csúnyább. Ez van. Olvass utána nyugodtan. :)

2015. jan. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Mert aki ilyenre gondol az mindjárt hülye. Mert ti professzor dr főorvos akárkik vagytok. Istenem...
2015. jan. 19. 16:08
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem. Attól lennének okosabbak a gyerekek, ha a szüleik terhesen nem cigiznének, innának. Ha ennének vitamint vagy sok gyümölcsöt, zöldséget. A környezetemben szinte minden kismama fújja a füstöt, undorítóak...
2015. jan. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Töröm, töröm a fejem, hogy vajon az általam ismert emberek közül azok-e a szebbek, akiknek fiatalabbak a szülei, vagy azok, akiknek idősebbek, de az igazat megvallva tök vegyes. Meg amúgy is, nagyon relatív, hogy ki számít szépnek.

Van egy nagyon jó barátnőm, őt szinte mindenki gyönyörűnek tartja, és tényleg fiatalon (huszonévesen) szülte az anyukája, de az apukája már idősebb volt, harminc felett. Amúgy a szülők átlagos megjelenésűek, nem csúnyák, de nem is modell típusúak.

Viszont van egy volt osztálytársam, aki 16 évesen szülte a lányát, és hát őszintén megvallva, nem az a hű de csudaszép lány, most, kamaszként sem az, de kisgyerekként sem volt. Nem azt mondom, hogy csúnya, de szépnek sem mondanám. Pedig a szülei, főleg az anyukája elég szép.

Aztán, az egyik ismerősömnek van egy nála sokkal idősebb bátyja, akit az anyukájuk fiatalon, 18 évesen szült, és hát nem egy szép felnőtt. Az ismerősöm meg egy marha jóképű férfi, pedig harminc fölött volt már az anyukája, amikor őt szülte.

Szóval én nem nagyon látok összefüggést.

2015. jan. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!