Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Milyen munkarendben...

Anyukák! Milyen munkarendben dolgoztok? Mettől-meddig?

Figyelt kérdés

Arra lennék kiváncsi,hogy hány órakor kezdte és mikor végeztek a munkahelyen?Mennyire összeegyeztethető ez a családdal,gyerekkel?

Elégedett vagy a munkáddal,fizetéseddel?

Pár válasz után leírom,miért kérdeztem!


2015. jan. 22. 18:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%
3 gyerekem van. Déltől fél 5-ig dolgozom. Napközis vagyok. 85.000 Ft a fizetésem. Elégedett vagyok. Szeretem csinálni.
2015. jan. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Fél nyolctól délután négyig (péntekenként fél kettőig). Irodai munka, magát a munkát, munkahelyet szeretem, jófej főnök, jó társaság, ezzel a részével nincs baj.

Nyilván arra sem kéne panaszkodnom, hogy "sokáig" dolgozom, mert a délután négy óra alapból egyáltalán nem gáz, de azt utálom, hogy még így is mindig az én gyerekem az utolsó a suliban, pedig negyed ötre már ott vagyok érte.

A fizetésemmel viszont nagyon nem vagyok elégedett, elég gáz, de kérdezz meg egy tetszőleges közalkalmazottat, hogy elégedett-e vele, ha a bértábla alapján kapja a fizetését.

2015. jan. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Váltott műszakban dolgozom, 6-14.30-ig vagy 13.30-22.00-ig. A kisfiam 3 éves, óvodás. Párommal mindig egyeztetünk ki hozza-viszi a gyermeket és a házimunkát is megosszuk. Ha hétköznapra esik a szabadnapom, van hogy nem viszem óvodába a fiamat, így pótolom az időt mikor a munka miatt nem tudok vele lenni.
2015. jan. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én közalkalmazott vagyok, hétfőtől péntekig 7:30-16:00-ig dolgozom, pénteken 7:30-13:30-ig. Két gyerekem van, reggel én viszem őket, délután apa megy értük (ő h-p-ig 6:00-14:00-ig dolgozik), így simán összeegyeztethető a családdal, hétvégente mindenki itthon van. A fizum nem túl nagy, de itteni viszonylatban azért elfogadható, szóval elégedett vagyok. :) A munkámat pedig nagyon szeretem csinálni!
2015. jan. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Vezető beosztásban dolgozom,váltott műszakban fizikai munka.Fizetés átlagos szerintem,de a cafeteria nem rossz.

Nagyon nehéz a szervezés,nagyszülők nélkül nem menne.

Egy óvodás kisfiam van.

2015. jan. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Heti 3 napot dolgozom, heti váltásban (egyik héten 6-3ig, másik héten 1-10ig) A fizetésem nem túl sok, de egyelőre megfelel, mert a gyerkőc még pici, gyakran beteg és ez a megoldás a legjobb (ha 8 órában sokkal több pénzért dolgoznék, akkor se kapnék kézhez túl sokat ha 3 hétből 2-t táppénzen vagyok) A munkámat viszont szeretem.
2015. jan. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Reggel fél nyolctól délután négyig dolgozok bankban. Fizetésem 180-200 ezer Ft plusz havi 20 ezer cafeteria. Egy 15 hónapos fiunk van, férjem van vele itthon gyeden, így nincs gond.
2015. jan. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

7.30-16.00-ig, pénteken 7.30-13.30-ig, köztisztviselőként dolgozom. 2 gyerekem van, egyik bölcsis, másik ovis. Én viszem őket, hozni szinte lehetetlen, ha nincs a mama nem is menne, mivel mindkettőt legkésőbb el kellene hozni 16.30-ig, hát ez egy téli időszakban, amikor sokat kell öltözni..., gondolom értitek.

A munkámat nem szeretem igazán, nagyon feszített a munkatempó, rengeteg ellenőrzés, az emberek ellenszenve, stbstb. A fizetés: ha azt nézem, hogy a körülöttem élőknek mennyi van (rengetegen minimálbéren), akkor örülök neki, ha a gyerekeknek szeretnék új cipőt, ruhát, akkor viszont nagyon kevés.

2015. jan. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ügyvéd vagyok. A munkaidő és a bevétel is nyilvánvalóan változó.
2015. jan. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azért kérdeztem,mert megtaláltam álmaim állását,viszont van egy 2 évesünk,aki most kezdi majd a bölcsit.

A munkarend pedig 7-15ig,illetve 14-22ig.

Szóval reggel még csak-csak el tudnám vinni,de délután tuti nem tudnék érte menni,akkor kellenének a nagymamák.

A fizetés se rossz,havi 200 nettó és imádnám csinálni. :)

Csak nem tudom,hogy viselné a lányom,ha nem én altatnám,fürdetné stb. :/

2015. jan. 22. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!