Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Milyen munkarendben...

Anyukák! Milyen munkarendben dolgoztok? Mettől-meddig?

Figyelt kérdés

Arra lennék kiváncsi,hogy hány órakor kezdte és mikor végeztek a munkahelyen?Mennyire összeegyeztethető ez a családdal,gyerekkel?

Elégedett vagy a munkáddal,fizetéseddel?

Pár válasz után leírom,miért kérdeztem!


2015. jan. 22. 18:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nagyon sok gyereknek dolgoznak ilyen munkarendben a szülei, hidd el, megszokják :) Főleg, hogy nem minden nap dolgoznál késő estig, hiszen amikor délelőtt mész, akkor meg jó hamar haza tudod vinni, és még ott van a délután nagy része. Szerintem vállald el, főleg, ha ez álmaid munkája, és a fizetés sem rossz.
2015. jan. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szia. Meg szabad kerdezni, hogy mi lenne ez a munka? Nagyon erdekel, mert majd en is akarok menni dolgozni gyerkoc mellett.
2015. jan. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

fiam 2 éves korától dolgozok,most 5,5 éves

egyik nap 06.30-18.45-ig,másnap 18.30-06.45-ig dolgozok,aztán két szabadnapom van

én bevállalnám a helyedben,a gyerekek hamar megszokják

amióta dolgozok,a férjem is jobb apa lett,sőt nagyon jó apa lett.kell az is,hogy ők is kettesben legyenek,és nagyon jó elboldogul

2015. jan. 24. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!