Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másnak is csak ilyenkor van...

Másnak is csak ilyenkor van ideje hajmosásra és magára? Vagy ti hogy csináljátok baba mellett?

Figyelt kérdés

és ilyenkor általában én már nem állok neki, mert hulla vagyok.

de ha nappal próbálnám, míg alszik, tuti akkor ébred 20 percek múlva és ki-be rohangálhatok vizesen a kádból.

(meg ráadául párom ritkán jár haza munka miatt)


2015. jan. 25. 22:57
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
és az újszülöttkori szétesést még lenyeltem, elfogadtam, de már majdnem 8 hónapos.
2015. jan. 25. 22:58
 2/19 anonim ***** válasza:
nekem nappal szinte semmit sem aludt úgyh az egyetlen mód hogy valamit is csinaljak otthon a haztartasban vagy magamon, hogy addig magaban el van. fel napokat el jatszott/nezelodott a pihenoszekeben, agyon, szonyegen. most hogy mar idosebb erzi ha le akarom razni es toporzekol ha 15 percnel messzevb vagyok
2015. jan. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
49%
Nem csinálsz valamit jól.Ez tuti.
2015. jan. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

szóval általában nappalra van beidőzítve másoknál?mármint napköben.


de ha fent van, felügyelet nélkül hagyni...á, én nem merném

2015. jan. 25. 23:07
 5/19 A kérdező kommentje:
gondolkodtam bébiőrön is, ő a sobában, én a fürdőben, de ez csak baj megtörténte utánra jó csak, amikor (jobb esetben)sír
2015. jan. 25. 23:08
 6/19 anonim ***** válasza:
Ez gyerekfüggő. Én is csak késő éjjel tudok magammal foglalkozni v amíg 10 percig eljátszik a kád mellett. Nekem is csak hetente pár estét tölt itthon a párom, így inkább a hajmosást ezekre a napokra időzítem. Volt kb 6 hét amikor együtt fürödtünk aztán átraktam a fürdés végén a saját kádjába, akkor gyorsan hajat tudtam mosni, de megtanult ülni, így ez már nem biztonságos neki. Most próbálom kikisérletezni az új módszert, h ne hullafáradtan, hajnali 2-kor essek az ágyba.
2015. jan. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nekem mondjuk rövid hajam van, minden reggel mosom, mert úgy áll, mint a kakastaréj. Az én fiam is 8 hónapos. Addig elvan az etetőszékében egy kiflivéggel, vagy ha nyügisebb, becsatolom a hordozóba és kiviszem magammal a fürdőbe. A többi dolgot is megoldom napközben, ő is csak 20-30 perceket alszik. Azért az elég idő.
2015. jan. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

mindkettőnél így csináltam:

gyereket hordozóba be, kád mellé odaállítom és mozizik míg hajat mosok. ha csak gyors hajmosás van akkor behajolok a kádba, két perc az egész. ha zuhanyzok is, akkor meg max 5 perc. plusz szárítás, az mindig tetszett nekik.

ázózni amúgy se szerettem soha, nem is szoktam, hiába nagyok már (6,5 és 5 évesek), a mai napig ilyen rohamtempóban fürdök mindig :)

2015. jan. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Az en nagyfiam is csak 10-20 perceket aludt nappal, igy mindent akkor csinaltam mikor ebren volt.Vittem magammal a furdoszobaba a pihenoszekben, mosogataskor az etetoszekben volt, porszivozasnal is mindig vittem magammal.Ehhez is idozites kellett, mert csak rovid ideig volt el magaban.Este viszont 9 korul szerencsere mar elaludt, igy zuhanyozni es hajat mosni ilyenkor is volt idom.
2015. jan. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Pont ez az én gondom is. :)

Akkor mosom ha a férjem itthon van.

2015. jan. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!