Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik igazán szép, csinos nő...

Akik igazán szép, csinos nő nem félti az alakját a gyerekvállalástól?

Figyelt kérdés
Mert azért ez a gyerek vállalás elég komplex dolog. Sohasem lehet tudni hogy lehet a nőnek egy olyan gyereke aki nem szereti, züllött lesz, sőt még az egészségi állapota is ott van.Sokszor a szülés után évekkel derül ki hogy a baba beteg. Ilyen nagy kockázatokkal miért vállal be egy szép,tökéletes nő gyereket? Nem provokatív kérdés tényleg érdekel.
2015. jan. 26. 12:22
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
Akkor gondold szanalmasnak aki jól akar kinézni a terhesség,szülés után is és idezgess nyugodtan.
2015. jan. 26. 13:07
 12/40 anonim ***** válasza:
100%

Irigység? :D

Hát tudod, az a nő, aki szerint a narancsbőr egyenlő a gyerekvállalással, az korántsem tökéletes. Inkább buta.


De tényleg, nem kell neked még gyerek. Jobb is ez így.

2015. jan. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:

Azt senki nem írta szánalmasnak, aki jól akar kinézni a gyerekvállalás után is.

Olvass a sorok között.

Épp azt írta itt mindenki, hogy gyerek mellett is tehetsz magadért.

Nem ez a hiba, hanem az, hogy a gyerekvállalással konkrétan eltemeted a nőt, azt hiszed akkor majd eljön a vég, és a szottyadt kis bőrödet helyezed előtérbe.

Innen látszik, hogy egy cseppet sem vagy még érett.

De ez nem baj. Majd megjön az eszed. Vagy nem...

2015. jan. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
Végérvényes változást fog okozni a gyerek. Testileg és lelkileg is. Az életed megváltozik, a tested is, és a kapcsolataid is. Ez egy nagy fordulat, kivédhetetlen változásokkal. Ha nem készülsz fel feladni a független szabadságot, tökéletes bőrt, tökéletes testet, és még sorolhatnám, akkor nem szabad gyereket vállalni. Ha mindent odaadnál érte, akkor akarod igazán. ÉS ha mélyen akarod, akkor egyszercsak rájössz, hogy teljesen mindegy, mi lesz utána, majd kihozod abból is a maximumot, de el tudod fogadni, hogy semmi sem lesz már a régi.
2015. jan. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:
Én normálisan kiirtam egy kérdést külön leírtam milyen nők válaszát várom. Erre idejönnek beszologatni gyesen stb lévő nők akik nagy része közel sem érti a kérdésben megfogalmazott problémát de azért mondják a tutit.
2015. jan. 26. 13:16
 16/40 anonim ***** válasza:
100%

Azért írtam, hogy sötét vagy, mert a kérdésedből süt a butaság. Beteg gyereke bárkinek lehet. Züllötté is válhat, ha vmi félresiklik. A szép nőkből is rusnya öregasszonyok lesznek előbb-utóbb. Tehát rohadtul nincs összefüggés azok között, amiket itt felsorolsz.

Vagy: Ha lett egy szép és okos gyerekem, akkor megérte "feláldozni" a jó seggemet? :D De ha a gyerekem történetesen rossz tanuló lesz és kipróbálja a drogokat, akkor ezen pityergek majd, hogy jajj, ha ezt a disznót nem szülöm meg, még mindig gyönyörű dekoltázsom lehetne?!

Azt meg csak halkan jegyzem meg, hogy aki jól akar kinézni, az gyerekkel vagy anélkül is jól néz ki. Meg az is lehet, hogy vki húdenagyonszép, de hamar és csúful öregszik, ha van kölke, ha nincs.

Amúgy ennél a 4 éves gyerekemnek már több esze van :D.

2015. jan. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
90%

Ok. Akkor válaszolok én, aki igazán szép és tökéletes testű nő vagyok (a férjem szerint)

HA és amennyiben nő vagy kérdező (mint már korábban kifejtettem, remélem nem vagy az) a tipikus példája vagy annak aki a fején szőke, de belülről sötét.

2015. jan. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:

Itt egy valaki sötét, te, ugyanis nem vagy hajlandó elfogadni más véleményét és tapasztalatát, és emiatt sértegeted a válaszadókat.

Ez egyáltalán nem normális és még csak nem is tökéletes.

Hibáiddal is lehetsz amúgy szép, ha belátod őket. De itt még nem tartasz. S mielőtt megsértődnél, és netán beszólnál: egy csinos, dolgozó anyuka vagyok, akinek nincs narancsbőre és lógó melle sem, de legalább van két, szép gyermekem.

:)

2015. jan. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
Kiírtál egy kérdést, de miért olyan hihetetlen hogy a válasz az, hogy nem, nem zavar és nem féltem? Nem értelek. Csak azt tudod elfogadni, hogy ennek fontosnak kell lennie???
2015. jan. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:
Jajj értem a kérdés miatt én sötét vagyok. Te mi vagy? Egy rosszindulatú ember aki osztja a tutit mert ráérsz ennyi.Futtasd nyugodtan a gyereket ha olyan mint te tényleg értelmes, jóindulatú. Na további jó kotekedest neked unatkozó háziasszony.
2015. jan. 26. 13:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!