Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik igazán szép, csinos nő...

Akik igazán szép, csinos nő nem félti az alakját a gyerekvállalástól?

Figyelt kérdés
Mert azért ez a gyerek vállalás elég komplex dolog. Sohasem lehet tudni hogy lehet a nőnek egy olyan gyereke aki nem szereti, züllött lesz, sőt még az egészségi állapota is ott van.Sokszor a szülés után évekkel derül ki hogy a baba beteg. Ilyen nagy kockázatokkal miért vállal be egy szép,tökéletes nő gyereket? Nem provokatív kérdés tényleg érdekel.
2015. jan. 26. 12:22
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

Mi az összefüggés a terhesség és a narancsbőr között?

Narancsbőr méreganyagok felhalmozódása és/vagy hízás miatt alakul ki. Hízni meg nem kötelező terhesség alatt.


Egyedül a stria az, ami genetikai kérdés, akiben van hajlam, annak előjöhet a terhesség alatt, akármit csinál.

Minden egyéb testi változás életmóddal kiküszöbölhető (kivéve kötényhas ikerterhességnél, de ugye az relatív ritka).

2015. jan. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:

Jaj, várj! Most jöttem rá, milyen választ akartál:


Igen, nagyon féltettem az alakomat, és mikor teherbe estem, narancsbőr-veszélyeztettség miatt elvetettem a babámat!

2015. jan. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
Szerintem te nem érted a lényeget kedves kérdező! Én mindig odafigyeltem az alakomra, külsőmre, sokat adtam magamra. És igen én is mindig azt mondtam, hogy nekem nem kell gyerek mert sok macera, meg kötöttség meg minek nekem azért, hogy tizenévesen lázadóként lehülyézzen meg kioktasson. Aztán eljött az a pont, hogy nagyon szerettem volna gyereket. És egyáltalán nem zavart, hogy változott a testem terhesség alatt, nem problémáztam azon, hogy hogy fog kinézni a mellem szoptatás miatt és a hűű de ronda striák sem érdekeltek volna. Szóval amit nem értesz, hogy ha már szeretnél gyereket akkor átértékelődnek a dolgok benned ha meg már van is akkor meg pláne. Nem kell eltemetni valakit nőként azért mert anya lett. Attól még ad magára az ember. Sőt valakinek kifejezetten jól áll ha anya lesz. Én sokkal határozottabb vagyok mióta itt van nekem a kisfiam és sokkal erősebbnek, boldogabbnak érzem magam. És mások szerint ez kifejezetten látszik rajtam.Ilyen hozzáállással meg, hogy mi van ha beteg lesz semmibe ne kezdj bele. Ne menj utcára mert elüthet az autó, de enni se egyél mert félrenyelhetsz és megfulladhatsz. Ahhoz meg azért te is hozzáteszel, hogy milyen lesz a gyereked később. Amúgy meg te meg elmagyarázhatnád, hogy szerinted miért éri meg most egyedül gyönyörűnek és tökéletesnek lenni és csúnya öregkorodra magadra maradni? Nem szebb ha idős korban ott vannak neked a gyerekeid, unokáid a CSALÁDOD? Vagy jobban esne magányosan nosztalgiázni a régi szépséges képeidet bámulva?
2015. jan. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:

"Hagyjuk már ezt a nincs tökéletes kulsovel rendelkező nő dolgot ezt csak az irigy emberek szokták mondani."


De nem érted, hogy mindenkinek más a szép? Fogalomzavarod van.

2015. jan. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
Írd már le, konkrétan milyen paraméretekkel rendelkező nőknek szabad válaszolni a kérdésedre!
2015. jan. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
Hú kérdező komolyan nyomod.... Igen egy háziasszony vagyok striáim vannak de tud mit lesz.rom mert egy gyönyörű 5 hónapos fiam van!!Minden reggel mosolyog rám és ez nekem mindent megér!!! Te meg maradj meg a szépségednek biztos mosolyogsz magadnak reggel a tükörbe... amúgy igen ismerek szép nőt aki tornáznik,hegyekbe jár túrázni verseny bringázik kondiba jár,50kg és nem viselte meg a szülés sőt boldogabb mint valaha... ahova lehet viszi a babát is. Irigy itt csak te vagy !!!
2015. jan. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy sokmindent nem tudsz még, Kérdező.

Vannak genetikai adottságok, és van egy fejben eldőlő hozzáállás.

Vannak genetikailag szerencsés alkatú nők, akik csinosak, jól néznek ki, nem hízékonyak, nem kell félteniük az alakjukat nem kell különösebb erőfeszítést tenniük azért, hogy ezt az állapotot fenntartsák, őket a terhesség-szülés sem fogja különösebben megváltoztatni.

Vannak akik ügyelnek az alakjukra, sokat sportolnak, egészségesen táplálkoznak, ezt betartják a terhesség alatt is, és szülés után szép fokozatosan visszatérnek az aktív életbe, ők ügyelnek az alakjukra. Van akit nem érdekel az alakja és jól érzi magát a bőrében úgy ahogy van.

Egy szó mint száz, a gyermek után vágyó nők 99 %-át nem érdekli, hogy mi lesz az alakjával szülés után, másodrangú probléma, amit lehet is orvosolni tornával, életmóddal stb.

A másik, hogy a szépség relatív, és azért igen egy kicsit belülről is fakad. Akkor vagy a legszebb ha boldog vagy.

Én fiatalkoromban egy 50 kg-os csinos vékony sportos testalkatú "bombanő" voltam aerobic-oktatóként.

Na az első terhességem veszélyeztetett volt, mindenféle mozgás megvolt tiltva, felszedtem vagy 20 kg-ot. Mikor a baba megszületett a szoptatástól megnőttek a melleim, rám sem lehetett ismerni. Boldog voltam az anyaságtól, a férjem el volt ájulva milyen jól nézek ki minden ismerősöm dícsért, jól áll nekem az a pár kg plusz. Nem is bántam, nem érdekelt engem, hogy nézek ki, csak sugároztam a boldogságtól.

Most a legkisebb porontyom után már újból kezdek tornázni, fogyózni, az első baba után már tudom tapasztalatból, hogy vissza tudom szerezni a régi alakomat, úgyhogy nem izgat.

Striák? Vannak. Narancsbőr? Az is, sokat fogytam, meg híztam. De nem érdekel. Most vagyok a legboldogabb, jobban érzem magam a bőrömben, mint 18 évesen.

2015. jan. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:

Mindkét oldalt meg lehet valahol érteni. Nyilván a terhesség a babavárás időszaka illetve az utána következő pár hónap próbára teszi a szervezetet és igen, sok esetben lerombolja az önképet.

Viszont ha azt nézem, őrült nagy önzőség a külsőségek miatt lemondani a gyermekvállalásról.

Ami engem illet gyermekkorom óta sportolok, 5 éve fittnesselek, készültem versenyre is. Az életünk viszont úgy alakult hogy adott lett egy gyermekvállaláshoz. Minden észérv azt mondta (volna) hogy készüljek fel a versenyre csináljam meg és utána vágjunk bele. Én máshogy döntöttem, otthagytam és most babát várunk. Nem adtam fel semmit. Nem érzem azt, hogy kevesebb lettem valamivel. Tudom, hogy gyerek után elérni lesz dicsőség azt amit gyerek előtt otthagytam. Motivációt ad..hogy menjek és csináljam utána!!

Úgyhogy nem sajnálom a formás popóm meg még a kockás hasamat sem (már akinek ez jelenti a tökéletest mert nyilván nem mindenkinek az) de még a cicimért sem kár. Ha pedig striás leszek hát büszkén fogom viselni az anyasag tetoválását!!

2015. jan. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:

Majd amikor 60-70 évesen belenézel a tükörbe és bizony ráncos leszel, lóg majd a cicid a bőröd megereszkedett és bizony már nem leszel olyan mozgékony, mert bizony a test öregszik akárki akármit mond, akkor lehet elgondolkodol azon, hogy ha szültél volna akkor is ez lett volna és nem szültél, de akkor is ugyan az lett a végeredmény vajon megérte-e. Szóval ne az énképed, testképed miatt ne szüljél, előbb utóbb hidd el akármit csinálsz magaddal már nem úgy fogsz kinézni mint 20 évesen, de nem azért mert szültél, hanem mert a test öregszik.

Ráadásul terhesen és szülés után is nézhetsz ki jól, ha most is nagy igényeid vannak, mindent megteszel a külsődért akkor miért gondolod, hogy utána csúnya leszel?

A másik hogy persze egy szülés kockázattal jár, persze vannak szövődmények, de azért nem ez a minden napi eset. A másik hogy veled is történhet bármi, most szép vagy, jól nézel ki, csini vagy, aztán ki tudja mikor üt el egy autó vagy esel el a csúszós úton úgy hogy akár maradandó is lehet, nem tudhatod mikor lesz komoly betegséged, sokan egészségesek azátn egyiknapról a másikra lebetegszenek és jön akár gyógyíthatatlan betegség, ez nem szülés kérdése. Ezekból nem lehet kiindulni mikor az ember a jövőére gondol.

Nem kioktatás ha annak érzed, gondolom még nagyon fiatal vagy, de érdekes a kérdésed, nem túl felnőttes gondolkodás :)

Élvezd a fiatalságod!

2015. jan. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
27%

Hogy lehet tökéletes egy nő, ha nem teljesíti be azt, amire született és nem lesz édesanya? A természetes szépség csúcspontja a várandósság, és ha szerinted ez nem így van, akkor fényévekre vagy a tökéletességtől! Ezek a nők szerintem tökéletesek:


[link]

2015. jan. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!