Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan magyarázzuk el a...

Hogyan magyarázzuk el a sógoromnak, hogy gyerekekkel, családdal máshogy van/ zajlik az élet?

Figyelt kérdés

A kérdés kicsit magyarázatra szorul:

Férjem Karácsonyra egy személyedző bérletet kapott ajándékba,amit kizárólag szombat koradélután használhat fel.

3 és 5 éves gyerekeink vannak.

Hétköznap sajnos mindig későn 8 óra körül ér haza..

Vasárnap szélesebb körű családot szoktunk látogatni,mert sajnos az ő szülei is betegek,illetve sokszor délután már készülnie kell a következő hétre..

A szombat az egyetlen nap,amikor együtt tud lenni "kiscsaládunk" a gyerekkel játszunk,kirándulunk.


Úgy gondolom,hogy egy átlag magyar családnál sportosabb életet élünk,szeretünk mozogni.Párom is hétközben ebédidőben 1-2 igyekszik kiszabadulni mozogni,a gyerekekkel is ezeket a programokat szeretjük.


A párom megemlítette a sógornak,hogy nem fog menni ez a ajándék,nem használja el,mert a családjával akar lenni.

Ő erre nagyon kiakadt,szerinte én hangolom ellen(ez nem igaz,a práom mondta először,hogy nem).


A sógornomnak se gyereke,se felesége,sokkal lazább munkája is van.Hogyan lehet ezt elmagyarázni,hogy ne legyen belőle sértődés?


2015. jan. 30. 22:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Én nem akadnék fenn ezen. Menjen, ha akar.


Cseréltessétek be a bérletet.

2015. jan. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd meg a sógorodnak, hogy a férjed eléggé felelősségteljes és önálló gondolkodású ahhoz, hogy meg tudjon hozni egy ilyen döntést nélküled.

Neked nagyobb okod van megsértődni, mint neki, tehát ne udvariaskodj feleslegesen. (Persze azért bunkó se legyél.)

2015. jan. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!