Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen sűrűn látogatjátok a...

Milyen sűrűn látogatjátok a gyerekeitekkel a nagyszülőket?

Figyelt kérdés

Nekünk még nincs gyermekünk(!) De már most állandóan meséli anyósom, hogy xy-nak vannak unokái és alig látja őket stb. Nyilván többször fogok anyukám segítségéve élni, de én egyáltalán nem ilyen szélsőséges különbségre gondolok közöttük. Igazából nem tudom eldönteni miért mondja nekem ezt? Kezdem sértésnek venni, hogy ő ezt nézi ki belőlem?

Ti kihez mennyiszer mentek egy hónapban? Mekkorák a gyerekeitek?


2015. febr. 4. 14:02
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Részemről, mindenkinek ment a zöld kéz:)
2015. febr. 5. 07:28
 12/13 anonim ***** válasza:
Sokakat irritál, ha nem vagy összevarrva az öthónaposoddal és rábízod a nagymamára. Gondolom, ez fájhatott nekik.
2015. febr. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Sejtettem én is. Mért is lennénk mindig együtt his 7 napból 6 napot csak engem lát (apuka külföldön dolgozik) hétvégén is csak azért adtam oda bár nem volt tervbe mert fejnem kellett volna és nem volt szível elküldeni őket ( főleg hogy apósom vitte reggel az anyatejet az anyatej gyűjtő állomásra) így ittragadtak. Ne de nem érdekel ha oda is adom nem azért van mert pihenni szeretnék hanem mert olyan dolgom van amit kicsi mellett nem tudom megcsinálni hisz alig alszik 30 percet az meg semmire sem elég. Meg amúgy is én azt vallom kell a gyereknek egy kis kikapcsolódás és amúgysem magamnak szültem :)
2015. febr. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!