Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Budapestiek ti hova jártok...

Budapestiek ti hova jártok játszóházba?

Figyelt kérdés
1 éves a kislányunk, tud már járni-szaladni. Nagyon szereti a gyerekeket, de a családba, ismerősök közt nincs kicsi vagy épp nincs is gyerek így gondoltam amíg nincs olyan jó idő h játszóterezzünk addig vihetnénk játszóházba. Pár napja voltunk az M5ös mellett, nagyon jó volt, élvezte viszont csak mi voltunk. Szeretném olyanba vinni ahol tud játszani na meg találkozik is gyerekekkel. Tudnátok ajánlani?
2015. febr. 5. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyéves még nagyon pici, szerintem próbálj inkább baba-mama klubot vagy ringatót / menő manó tornát / kerekítőt keresni neki a környéken. Bp elég nagy és gondolom nem szeretnél órákat utazni vele.
2015. febr. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi már nagyon sok játszóházat kipróbáltunk. Egyik legjobb szerintem az Elevenpark, ez van a 11. kerületben és a 13. kerületben is. Másik kedvencünk a Millipop a Millenárisnál, én azért szeretem mert direkt kiírták, hogy a szülő is bármit kipróbálhat szóval nem éreztem magam furán hogy felmásztam vele a csúszda tetejére, meg hogy együtt ugráltunk a trambulinon. És van egy elég jó étterem+cukrászda is ott. Akkor van a Kölyökvadon, ami meg azért jó mert kisebb állatkák is vannak. Vagy az állatkert játszóháza. A Sugárban is van egy játszóház ahol egész nagy rész van a kicsiknek elkerítve, nem mindenhol tudják így megoldani. Ezek amiket felsoroltam a legjobbak szerintem, a többi ahol voltunk az felejthető.
2015. febr. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
MOM park, XII. kerület, a Délitől nem messze. 1 év alatt ingyenes.
2015. febr. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!