Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki védekezés mellett lett...

Aki védekezés mellett lett terhes hogy tudott örülni?

Figyelt kérdés
Ha nem volt betervezve a terhesség és nem örül neki. Ilyenkor hogy lehet örülni ha nem varta,nem örül neki de a párja igen?
2015. febr. 6. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Várj, most az a kérdésed, hogy aki nem örült a terhességének, az hogyan tudott neki örülni?

Nyilván sehogy, hiszen azt írtad, hogy nem örült neki.

2015. febr. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Eleinte nagyon nem tudtam örülni neki. Igaz, a férjem sem.

A második babánk 3 hónapos korában gyógyszer mellett fogant a pici. Az akkori lelkiállapotomat leginkább a kétségbeesés jellemezte, totál kiborultam, annyira, hogy komolyan szóba került az abortusz is.

Főleg a kicsi korkülönbség rémített meg. Szerencsére a védőnőnk nem üres frázisokat pufogtatott, hanem összehozott egy 11 hónap különbséggel született testvérpár egyedülálló anyukájával. Náluk meg azt láttam, hogy remekül megold mindent. Onnantól tudtam örülni a babának, az örömömet pedig tetézte az, hogy 2 fiú után kislányt vártam.

A vége felé megint elbizonytalanodtam, és rettegni kezdtem. Annyira, hogy amikor a pici megszületett, nem is igazán tudtam neki örülni. Éjszaka jött a világra, csak másnap reggel mehettem érte, akkor is húztam az időt. Ahogy megláttam a kis tologatós kocsiban végem volt, elöntöttek az érzelmek. Onnantól a szívem csücske lett.

Amúgy nem volt mitől paráznom, soha nem okozott gondot, hogy így alakult:-)

2015. febr. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
húha nem semmi 2-es :-) és jól boldogultok?
2015. febr. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
95%
Köszönöm kérdésed! A kezdetektől nagyon jól boldogultunk. Az 1 éves fiam valami hihetetlen szeretettel csüngött az újszülött kishúgán, és ez így is maradt. Amikor még nem tudott beszélni, ült mellette, és "zümmögött" neki, később is állandóan együtt játszottak. Szerencsére nem volt közöttük rivalizálás. Most már kamaszok, és nagyon örülnek, hogy korban ennyire közel vannak egymáshoz.
2015. febr. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!